REKLAMA GOOGLE ADS FACEBOOK ADS ADWORDS PPC Warszawa

Skuteczne kampanie PPC w Toruniu? Zapraszamy do współpracy z agencją marketingową Range!

Kampanie reklamowe Pay Per Click to sposób na lepszą widoczność firmy w internecie i dotarcie do potencjalnych klientów, a co za tym idzie, zwiększenie sprzedaży. Jeżeli chcesz szybkich rezultatów, jesteś w dobrym miejscu.

Oferta w pigułce

Dużo możliwości, szybkie i mierzalne efekty to cechy kampanii PPC w Toruniu. Pokaż swoją ofertę dokładnie wybranej grupie docelowej i pozwól się poznać w internecie.

Obecnie niemal każdy działa w sieci. Jest to dobre miejsce, w którym można przedstawić swoje produkty lub usługi w przystępny sposób i dotrzeć do osób, które szukają podobnej oferty. Internet to też możliwość zwrócenia uwagi na swoją firmę i pokazania, że ma się coś wartościowego do przekazania. Jest to szansa rozwoju, której trudno szukać gdzieś indziej. Stwarza to jednak nowe wyzwania. Konkurencja w sieci jest równie duża. I tu z pomocą przychodzą reklamy płatne i kampanie Google Ads:

Wzmocnij swoją pozycję w internecie i rozwijaj swoją firmę w Toruniu razem z nami.

Reklamy PPC wymagają ciągłego testowania, mierzenia skuteczności i szukania sposobów na zmniejszenie kosztów i zwiększenie efektów. Są to działania, które wymagają doświadczenia i wiedzy, żeby nie stracić budżetu na bezcelowe działania. Z tego względu najbezpieczniejszym i wbrew pozorom najbardziej oszczędnym sposobem na skuteczne reklamy płatne w Toruniu to zatrudnienie specjalistów. Jeśli szukasz ekspertów z szerokim doświadczeniem w branży, którzy pomogą Ci podnieść sprzedaż lub widoczność strony, Range czeka na Ciebie. Wiedza zdobywana na szkoleniach i wypracowane umiejętności umożliwiają nam sprostanie oczekiwań naszych klientów i zaspokojenie ich marketingowych potrzeb.

Podczas współpracy z agencją Range otrzymujesz:

Napisz
Nie lubisz pisać?
Dzwoń!
Marcin Caban

New Business Manager
marcin.caban@range.pl
poniedziałek — piątek w godz. 9 — 17

Napisz
Odpowiadamy w ciągu 24 godzin.
ikonka

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Wypełniając formularz akceptujesz Politykę Prywatności, która wyjaśnia w jaki sposób zbieramy i przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Najczęściej zadawane pytania

Nie da się odpowiedzieć na to pytanie jednoznacznie. Koszt kliknięcia jest uzależniony od konkurencji i branży. To, ile kosztuje, jest ustalane podczas licytacji z innymi stronami o jedno z miejsc w części reklam płatnych w wyszukiwarce. Znając temat reklamy, można oszacować jej koszt. Droższe są zazwyczaj te ogólnopolskie, dotyczące ekskluzywnych produktów, bardzo konkurencyjne. Kampania prowadzona poza sezonem, na rynku lokalnym, np. w Toruniu lub na niszowe zapytania zazwyczaj będzie tańsza. Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami!

Tak. Jednak jej skuteczność zależy od wielu czynników, dlatego do jej prowadzenia konieczna jest wiedza i doświadczenie. Z tego względu rekomendujemy jednak kontakt z ekspertami w działaniach PPC. Potrzebujesz specjalistów od reklam płatnych? Zapraszamy do agencji marketingowej Range!

Jest wiele elementów, które wpływają na popularność w sieci. Reklamy płatne są skutecznym kanałem do pozyskiwania klientów i zwiększenia swojej widoczności w internecie, a poza tym przynoszą szybkie efekty. Należy jednak pamiętać o tym, że po ich zaniechaniu, wymienione korzyści również gasną. Z tego względu warto połączyć działania PPC z SEO, ponieważ drugi z kanałów daje efekty dopiero po kilku miesiącach, ale są one długotrwałe i pozwalają na pozyskanie klientów z innych źródeł. Zadzwoń lub napisz do nas! W agencji Range mamy ekspertów nie tylko od kampanii PPC, ale również od działań SEO.