Twoja droga do sukcesu może
zacząć się z nami.
Agencja Range już od 15 lat
buduje i prowadzi strategie marketingowe w internecie.

W tym czasie zaufało nam wiele firm. Z naszą pomocą mogli się rozwijać, budować swój sukces w internecie. Zwiększać widoczność, zdobywać szerszą rzeszę klientów, maksymalizować zyski. Czy tego samego pragniesz również dla swojej firmy?

Agencja interaktywna w Sosnowcu Range jest do Twojej dyspozycji.

Chcesz rozwinąć biznes w internecie?
Zadzwoń: tel.: +48 690 200 290

Naszą misją jest kompleksowa obsługa klientów i umożliwienie im rozwoju na rynku lokalnym i krajowym. Dajemy im do dyspozycji wieloletnie doświadczenie, wiedzę, ale nie szczędzimy również pasji i zaangażowania. Lubimy, to co robimy, a każdy klient jest dla nas wyzwaniem i szansą na pokazanie swoich umiejętności. Zaufaj nam i sprawdź, dlaczego zrobiło to już tak wiele firm.

Strony
internetowe

Miej pewność, że Twoja oferta zostanie zaprezentowana wszystkim Twoim klientom w estetyczny i czytelny sposób

Sklepy
internetowe

Sprzedawaj w internecie w świetnie przygotowanym sklepie internetowym, nastawiony na dużą sprzedaż

Audyt SEO

Aktualne działania nie przynoszą właściwego rezultatu? Pozwól nam zweryfikować Twój plan i realizacje

Pozycjonowanie
stron

Zleć pozycjonowanie specjalistom z Range i osiągaj zyski dzięki wysokim pozycjom w Google

Reklama biznesu lokalnego

Zdobądź nowych klientów i wyprzedź konkurencję w Twoim regionie przeznaczając na to nieduże środki

Reklama
Google Ads

Kampania Google Ads to najszybszy sposób, aby Twoją firmę zauważyło tysiące nowych klientów

Reklama Facebook Ads

Kampania Facebok Ads ma bardzo wiele możliwości profilowania i targetowania potencjalnych klientów

Napisz
Nie lubisz pisać?
Dzwoń!
Marcin Caban

New Business Manager
marcin.caban@range.pl
poniedziałek — piątek w godz. 9 — 17

Napisz
Odpowiadamy w ciągu 24 godzin.
ikonka

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Wypełniając formularz akceptujesz Politykę Prywatności, która wyjaśnia w jaki sposób zbieramy i przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Najczęściej zadawane pytania na temat Agencji Marketingowej w Sosnowcu.

Nasuwają ci się pytania, chcesz wiedzieć więcej? Jesteśmy do dyspozycji – odpowiemy na wszystkie. Poniżej zaś kilka z nich, które często padają.

Jako agencja interaktywna zajmujemy się szeroko rozumianymi działaniami marketingowymi w internecie. Co to oznacza? Że nie skupiamy się na jednej dziedzinie i jedynym sposobem reklamy. Wykorzystujemy ich wiele, możemy więc zaproponować nie tylko działania na różnych frontach, ale także korzystać z efektów synergii, jaki między nimi się wywiązuje. W przypadku zlecania każdego rodzaju działań innej firmie, taki efekt trudniej jest osiągnąć, a strategia marketingowa niekoniecznie będzie realizowana równie płynnie i skutecznie.

Oferujemy pełną obsługę klienta, od A do Z. Analiza potrzeb, konkurencji, fraz kluczowych to dobry wstęp, by rozmawiać o dalszych działaniach. W zależności od wieku witryny, otoczenia, konkurencji, oferty, oczekiwanego czasu rezultatu możemy zaproponować działania pozwalające podnieść widoczność w wynikach wyszukiwania (pozycjonowanie) lub kampanie reklamowe Google. To oczywiście tylko dwa podstawowe filary działań, bo oprócz tego przygotowujemy treści, publikujemy artykuły w mediach, prowadzimy kanały w social media, analizujemy i opracowujemy dane, sporządzamy audyty.

Zadzwoń. Napisz. Skontaktujemy się tak szybko, jak będzie to możliwe. Zatrudniamy nie tylko pozycjonerów, copywriterów czy programistów. Mamy także Dział Handlowy, którego przedstawicie zapewne zasypie Cię gradem pytań. Zrobi to tylko po to, by przygotować jak najbardziej dokładną wycenę wstępną. Następnie, jeśli będzie Cię ona satysfakcjonować, zaproponujemy spotkanie on-line celem omówienia szczegółów, wprowadzenia w temat, dowiedzenia się czegoś więcej o Twojej firmie i oczekiwaniach. Przedstawimy plan działania i harmonogram kosztów, na podstawie których podejmiesz ostateczną decyzję, którą przypieczętujemy podpisaniem umowy.