Projektowanie i Tworzenie stron internetowych WWW

Zadbamy o to, aby strona internetowa była najlepszą wizytówką Twojej firmy

Zleć tworzenie strony internetowej ekspertom – miej pewność, że Twoja oferta zostanie zaprezentowana wszystkim potencjalnym klientom w estetyczny i czytelny sposób. Osiągaj wysokie pozycje w Google i… zarabiaj.

Oferta w pigułce

Dlaczego warto zlecić stworzenie strony internetowej ekspertom?

Obecnie stronę www ma praktycznie każda firma – niezależnie od branży i wielkości. Jak sprawić, aby na tle milionów stron internetowych Twój serwis wyróżniał się jakością, czytelnością i przyciągnął najwięcej klientów, a tym samym przynosił zyski?

Odpowiedź jest prosta!
Powierz tworzenie strony internetowej specjalistom z Range i miej pewność, że:

Kompleksowe tworzenie stron internetowych

Czego możesz oczekiwać zatrudniając specjalistów z Range?

Nie przedstawimy Ci tu szczegółowej listy działań, które podejmiemy, tworząc Twoją stronę internetową. Dlaczego? Ponieważ do każdego projektu i klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego wszystkie czynności podejmowane przez naszych ekspertów są dopasowane do celów, jakie chce osiągnąć firma, branży, w jakiej działa i wielu innych czynników. Te kwestie ustalamy przy briefingu lub podczas spotkania on-line.  

Etapy tworzenia strony
przez naszych ekspertów:

Strona internetowa szyta na miarę

Wpisujemy zaawansowane rozwiązania technologiczne w Twoje potrzeby

Twoja strona to dla nas nie tylko kolejne zadanie. Zrobimy wszystko, abyś dzięki niej osiągnął sukces  – zwiększył zyski, zdobył nowych klientów, wyróżnił się na tle konkurencji itd. Połączenie kilkunastu lat doświadczenia, aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego i zespołu wyposażonego we wszystkie niezbędne kompetencje, stanowi gwarancję, że stworzymy dla Ciebie stronę www, która:

Napisz
Nie lubisz pisać?
Dzwoń!
Marcin Caban

New Business Manager
marcin.caban@range.pl
poniedziałek — piątek w godz. 9 — 17

Napisz
Odpowiadamy w ciągu 24 godzin.
ikonka

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Wypełniając formularz akceptujesz Politykę Prywatności, która wyjaśnia w jaki sposób zbieramy i przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Najczęściej zadawane pytania

Na pewno masz do nas mnóstwo pytań związanych ze stworzeniem przez nas witryny WWW dla Ciebie. W tym miejscu odpowiadamy na te, które pojawiają się najczęściej

Podczas całego procesu tworzenia strony nasi eksperci pozostają z Tobą w kontakcie. Pokazujemy Ci projekty i prototypy, więc na bieżąco możesz poinformować nas o kwestiach, które chciałbyś poprawić. Dotyczy to zarówno kosmetycznych poprawek, dotyczących np. fontu czy grafiki, jak i bardziej znaczących zmian. Naszym celem jest twoje 100%-owe zadowolenie, dlatego staramy się łączyć naszą wiedzę, wymagania techniczne dotyczące np. SEO i Twoje potrzeby, aby strona internetowa była idealna i pomogła Ci w osiągnięciu sukcesu.

Tak – zlecając nam stworzenie strony www, nie musisz martwić się o jej optymalizację. Strony projektowane są zgodnie z aktualnymi wytycznymi wyszukiwarki Google – dotyczy to zarówno publikowanych treści, jak i kodu źródłowego. Dzięki instalacji strony www w systemie WordPress nawet po zakończeniu projektowania przez naszych ekspertów samodzielnie możesz śledzić i dbać o pozycje w Google. W tym celu możesz skorzystać ze specjalnych wtyczek SEO, które wpięte raz, będą wykonywały te zadania za Ciebie.

Tak – nasze usługi świadczymy kompleksowo. Nawet idealnie stworzona strona musi być odpowiednio serwisowana, aby utrzymać jej wysokie standardy,  zarówno wizualne, jak i techniczne. Dlatego oprócz tworzenia strony internetowej niewielkim kosztem możesz zlecić naszym ekspertom także jej obsługę, a w tym m.in. aktualizacje silnika i plug-inów czy rejestrację domeny w serwerze.

Nie – możesz zlecić te zadania naszym ekspertom. Działamy kompleksowo, dlatego, jeśli takie jest Twoje życzenie, zajmiemy się nie tylko stworzeniem strony i jej aktualizacjami, ale i związanymi z nią cyklicznymi opłatami. W ramach naszych usług możemy stworzyć także adres e-mail w Twojej domenie. Dzięki temu zamiast martwić się dopełnieniem formalności i jakością Twojej strony www możesz skupić się na prowadzeniu biznesu.