Jak odnieść sukces w internecie?
Wiemy to dobrze. Nasi Klienci również.

Prowadzimy skuteczne i profesjonalne działania marketingowe w Google i Social Media. Planujemy, wdrażamy i monitorujemy strategie marketingowe. Tworzymy przyjazne dla użytkowników strony i sklepy internetowe.

Agencja interaktywna w Rzeszowie Stawiasz na dobrego konia.

Chcesz rozwinąć biznes w internecie?
Zadzwoń: tel.: +48 690 200 290

Range to agencja zatrudniająca kilkunastu pracowników. Pracujemy zdalnie, obsługując firmy na terenie całego kraju. Działamy więc również dla klientów z Rzeszowa i okolic, pozwalając przekuć im lokalny biznes na ogólnopolski sukces.

Z wieloma z nich jesteśmy od lat, ciągle uczestnicząc w procesie ich rozwoju i ekspansji.

Tobie także pokażemy, dlaczego akurat z nami warto jest współpracować.

Strony
internetowe

Miej pewność, że Twoja oferta zostanie zaprezentowana wszystkim Twoim klientom w estetyczny i czytelny sposób

Sklepy
internetowe

Sprzedawaj w internecie w świetnie przygotowanym sklepie internetowym, nastawiony na dużą sprzedaż

Audyt SEO

Aktualne działania nie przynoszą właściwego rezultatu? Pozwól nam zweryfikować Twój plan i realizacje

Pozycjonowanie
stron

Zleć pozycjonowanie specjalistom z Range i osiągaj zyski dzięki wysokim pozycjom w Google

Reklama biznesu lokalnego

Zdobądź nowych klientów i wyprzedź konkurencję w Twoim regionie przeznaczając na to nieduże środki

Reklama
Google Ads

Kampania Google Ads to najszybszy sposób, aby Twoją firmę zauważyło tysiące nowych klientów

Reklama Facebook Ads

Kampania Facebok Ads ma bardzo wiele możliwości profilowania i targetowania potencjalnych klientów

Napisz
Nie lubisz pisać?
Dzwoń!
Marcin Caban

New Business Manager
marcin.caban@range.pl
poniedziałek — piątek w godz. 9 — 17

Napisz
Odpowiadamy w ciągu 24 godzin.
ikonka

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Wypełniając formularz akceptujesz Politykę Prywatności, która wyjaśnia w jaki sposób zbieramy i przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Najczęściej zadawane pytania na temat Agencji Marketingowej w Rzeszowie.

Nasuwają ci się pytania, chcesz wiedzieć więcej? Jesteśmy do dyspozycji – odpowiemy na wszystkie. Poniżej zaś kilka z nich, które często padają.

Oczywiście. Właśnie dlatego nazywamy się Agencją Interaktywną. Z założenia oferujemy coś więcej, niż tylko pozycjonowanie czy „postawienie” strony. Mamy cały wachlarz usług, obejmujący przygotowanie treści, grafik, szablonów, mailingi, wszelaką aktywność w Social Mediach, prowadzenie i obsługę stron firmowych, analizy, audyty… Obsługa firm od A do Z jest tym, w czym się specjalizujemy.

W zasadzie każdy, jaki jest wymagany do prowadzenia działań marketingowych w Internecie. W tym właśnie jest sedno agencji interaktywnej. Nie ogranicza się do jego rodzaju zadań, jak firmy projektujące strony www czy pozycjonujące. Range świadczy usługi kompleksowo, od A do Z, możemy więc zacząć od przygotowania projektu strony i strategii jej promowania, która zostanie wdrożona po ej uruchomieniu witryny. Prócz takich standardowych działań, jak pozycjonowanie czy prowadzenie kampanii reklamowych Google, oferujemy również przygotowanie treści na strony klienta z wykorzystaniem własnego zespołu copywriterów, prowadzenie blogów, obsługę kont w Social Media.

Zależy, co pod tym pojęciem rozumiemy. Może to być przygotowanie i publikacja kilka artykułów w miesiącu, a mogą być rozbudowane kampanie prowadzone w Google, Facebooku, połączone z pozycjonowaniem i prowadzeniem kont w mediach społecznościowych. Wszystko zależy od potrzeb klienta i – nie ukrywajmy – od budżetu, jakim dysponuje. Na pewno jednak staramy się zachować realizm cenowy, by nasze usługi były dostępne dla szerokiego grona klientów, przy zachowaniu koniecznej, wysokiej jakości prac. Odpowiedź jest może enigmatyczna, dlatego zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami – omówią potrzeby i oczekiwania, przygotują wycenę dla różnych planów działań, przedstawią ją w sposób czytelni i zrozumiały nawet dla laika.