REKLAMA GOOGLE ADS FACEBOOK ADS ADWORDS PPC Warszawa

Jeżeli szukasz profesjonalistów, którzy poprowadzą kampanie PPC dla Twojej firmy w Zielonej Górze, jesteś we właściwym miejscu.

Prowadzenie kampanii płatnych, tak zwanych Pay Per Click, to szansa na wzrost sprzedaży, zwiększenie widoczności w internecie, pozyskanie nowych klientów i wiele innych zalet. Chcesz je poznać? Czytaj dalej!

Oferta w pigułce

Szybko i skutecznie – kampanie PPC w Zielonej Górze z agencją marketingową Range

Internet to miejsce, w którym jest już niemal każdy. Stanowi rozrywkę, źródło wiedzy, sklep i sposób spędzania wolnego czasu. Ludzie szukają nowych wrażeń, informacji i produktów właśnie tam. Pozwólmy im się poznać. Można to zrobić z pomocą kampanii PPC. Użytkownik internetu wpisuje do przeglądarki różne interesujące go hasła. Reklamy płatne to kilka pierwszych miejsc, które zobaczy. Twoja firma może się tam znaleźć. Jakie zyski przyniesie to dla Ciebie?

Praca, testowanie, kontrolowanie efektów i szukanie sposobów ich maksymalizacji przy zmniejszeniu kosztów – tym jest kampania PPC w Zielonej Górze

Wspomniane elementy mogą wydawać się skomplikowane. Trzeba zadbać o wiele czynników, które potrafią wpływać na efektywność kampanii reklamowych PPC w Zielonej Górze. Dlatego warto jest zostawić te kwestie osobom mającym rozległą wiedzę i doświadczenie w tworzeniu kampanii, które są skuteczne. Zapraszamy do kontaktu ze specjalistami z agencji marketingowej Range, którzy zadbają o każdy detal reklamy płatnej Twojej strony internetowej. Przez prawie 20 lat działalności firmy poznaliśmy wiele branż i sposobów docierania do klientów. Zgłębialiśmy wiedzę i testowaliśmy nowe możliwości.

Znamy temat od podszewki. Podczas naszej współpracy otrzymujesz:

Napisz
Nie lubisz pisać?
Dzwoń!
Marcin Caban

New Business Manager
marcin.caban@range.pl
poniedziałek — piątek w godz. 9 — 17

Napisz
Odpowiadamy w ciągu 24 godzin.
ikonka

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Wypełniając formularz akceptujesz Politykę Prywatności, która wyjaśnia w jaki sposób zbieramy i przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Najczęściej zadawane pytania

Najważniejsze to dobrać odpowiednie słowa kluczowe, na które reklama będzie się wyświetlać. Nie mniej istotną kwestią jest grupa docelowa. To, jak wygląda, powinno być ściśle dopasowane do osób, do których kampania PPC w Zielonej Górze jest kierowana. Reklama powinna być atrakcyjna dla użytkownika i zadbana również pod kątem wizualnym. Musi mieć też wartościowe informacje dla odbiorcy.

Oba kanały dotarcia do klientów są skuteczne, ale mają inną zasadę działania. Kampanie PPC pozwalają na dużą kontrolę grupy docelowej, budżetu i przynoszą niemal natychmiastowe efekty, ale napływ nowych klientów zatrzymuje się po zastopowaniu kampanii. Pozycjonowanie, inaczej SEO, polega na optymalizowaniu strony pod kątem algorytmów wyszukiwania. Rezultaty tych działań są zazwyczaj widoczne dopiero po kilku miesiącach, ale są długotrwałe i pozwalają na dotarcie do innych osób. Najlepiej więc łączyć oba te kanały.

Pierwsze efekty działań w ramach reklam płatnych mogą być widoczne już po kilku dniach od uruchomienia kampanii, ale bezpieczniej jest założyć, że potrwa to kilka tygodni. Nie są to bowiem rezultaty ostateczne – specjalista obserwuje efektywność działań i zmienia je tak, żeby przynosiły jak najwięcej przejść na stronę, na co potrzeba jeszcze trochę czasu.