Zrób pierwszy krok do sukcesu.
Zacznij współpracę z Range.

Naszą specjalnością są działania marketingowe w internecie. Znamy się ta tym dobrze, bo robimy to od ponad 15 lat. Przez ten czas zaufało nam wielu klientów z rozmaitych branż. Pomogliśmy wypromować sklepu i strony internetowe, które teraz znakomicie sobie radzą na tym trudnym, konkurencyjnym rynku.

Agencja interaktywna w Katowicach Postaw na Range.

Chcesz rozwinąć biznes w internecie?
Zadzwoń: tel.: +48 690 200 290

Nasza agencja pracuje zdalnie, obszarem swojej działalności obejmując cały kraj. Pracowaliśmy również dla klientów z Katowic i okolic, którzy dzięki tej współpracy mogli odnieść sukces na rynku lokalnym i krajowym. Pomagaliśmy im rosnąć, rozwijać się, odnosić sukcesy.

Mamy nadzieję, że i Twoja firma dołączy do grona zadowolonych klientów Range. Ta decyzja może pomóc zmienić Ci oblicze Twojego biznesu.

Strony
internetowe

Miej pewność, że Twoja oferta zostanie zaprezentowana wszystkim Twoim klientom w estetyczny i czytelny sposób

Sklepy
internetowe

Sprzedawaj w internecie w świetnie przygotowanym sklepie internetowym, nastawiony na dużą sprzedaż

Audyt SEO

Aktualne działania nie przynoszą właściwego rezultatu? Pozwól nam zweryfikować Twój plan i realizacje

Pozycjonowanie
stron

Zleć pozycjonowanie specjalistom z Range i osiągaj zyski dzięki wysokim pozycjom w Google

Reklama biznesu lokalnego

Zdobądź nowych klientów i wyprzedź konkurencję w Twoim regionie przeznaczając na to nieduże środki

Reklama
Google Ads

Kampania Google Ads to najszybszy sposób, aby Twoją firmę zauważyło tysiące nowych klientów

Reklama Facebook Ads

Kampania Facebok Ads ma bardzo wiele możliwości profilowania i targetowania potencjalnych klientów

Napisz
Nie lubisz pisać?
Dzwoń!
Marcin Caban

New Business Manager
marcin.caban@range.pl
poniedziałek — piątek w godz. 9 — 17

Napisz
Odpowiadamy w ciągu 24 godzin.
ikonka

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Wypełniając formularz akceptujesz Politykę Prywatności, która wyjaśnia w jaki sposób zbieramy i przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Najczęściej zadawane pytania na temat Agencji Marketingowej w Katowicach.

Nasuwają ci się pytania, chcesz wiedzieć więcej? Jesteśmy do dyspozycji – odpowiemy na wszystkie. Poniżej zaś kilka z nich, które często padają.

Prowadzi szeroko rozumiane działania pozwalające na promowanie firmy w internecie. Mogą mieć one różne postaci i być świadczone na różnych etapach obecności firmy w sieci. Czyli obejmować zarówno jej wprowadzenie do internetu (stworzenie sklepu, witryny www), sprawdzenie jej pozycji (wszelkiego typu analizy i audyty), podniesienie widoczności w określonych kanałach (pozycjonowanie, reklama w Google, reklama na Facebooku itd.).

Zależy o jakich działaniach mowa. Projekt i wdrożenie strony internetowej, kampania Google, pozycjonowanie, uruchomienie kanałów w social media? Każde z nich wymagają innego nakładu czasu do wykonania, ale też do uzyskania efektów. Przykładowo pozycjonowanie może potrwać kilka miesięcy, nim zobaczysz, że strona pojawia się na oczekiwanych i założonych pozycjach w Google – i nie ma w tym nic dziwnego. Wdrożenie zmian na stronie wymaga wykonania audytu i analizy konkurencji, co również nie dzieje się z dnia na dzień. Z kolej efekty kampanii Google i działań PPC są widoczne niemalże od razu. Możesz mieć jednak pewność, że wszystkie działania podejmujemy tak szybko, jak to tylko możliwe, przy zachowaniu wysokiego standardu usługi.

Jedna osoba i wielu ludzi. Jedna – bo wszystkich informacji o przebiegu współpracy dowiesz się u niej. Wielu – bo każdy, nawet najprostszy projekt, wymaga zaangażowania od dwóch do kilkunastu osób. Projektowanie stron, przygotowywanie contentu na stronę, pisanie artykułów na blogi, wdrożenie i optymalizacja kampanii PPC, analiza konkurencji i fraz kluczowych, pozycjonowanie, monitoring pozycji – nic nie robi się samo. Na szczęście do wszystkiego mamy ludzi, którzy naprawdę znają się na swojej robocie, więc możemy powiedzieć – będziesz w dobrych rękach.