Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce / WordPress

Sklep internetowy WooCommerce

Dzięki wtyczce do najpopularniejszego CMSa na świecie, czyli WordPress, możemy dla Ciebie założyć sklep internetowy WooCommerce – szybko, sprawnie i niedrogo. To rozwiązanie,  które jest wykorzystywane przez co trzeci istniejące e-commerce, polecane szczególnie na początku rozwoju, dla sklepów o małej liczbie towarów czy wręcz jedno-produktowych, chociaż i przy tysiącach produktów również może działać sprawnie.

Oferta w pigułce

Dlaczego właśnie sklep na WooCommerce?

Poznaj zalety i możliwości sklepu WooCommerce

Podczas projektowania sklepu internetowego kładziemy nacisk na obszary, które pomogą Ci wyróżnić się na tle konkurencji. Dlatego wykorzystujemy wszelkie zalety i możliwości, jakie daje instalacja sklepu na WooCommerce, takie jak m.in.:

Projekt graficzny sklepu WooCommerce

Tworząc dla Ciebie sklep internetowy WooCommerce możemy zaproponować wykorzystanie tysięcy gotowych szablonów i motywów. Przystosujemy je do Twoich wymagań i oczekiwań przyszłych Klientów, zachowując przy tym zgodność z wytycznymi UX/UI oraz SEO. To naprawdę mnóstwo możliwości i niemal każdy już na tym etapie może znaleźć coś dla siebie. Może się jednak okazać, że potrzebujesz sklepu szytego na miarę, ponieważ chcesz wyróżnić się indywidualnością albo chcesz pełnej zgodności z identyfikacją wizualną firmy. To również nie jest problemem — mamy zespół zarówno deweloperów, jak i grafików i projektantów. Jesteśmy na bieżąco z trendami rynkowymi, wiemy, jakie są oczekiwania odbiorców pod kątem użyteczności i obsługi, a jakie rozwiązania są potrzebne, by usprawnić proces SEO.

Co można sprzedawać w sklepie WooCommerce?

Zakładamy, że podejmując decyzję o założeniu sklepu internetowego, masz już jakąś koncepcję biznesową i wybrany asortyment. W WooCommerce możesz sprzedawać w zasadzie wszystko — towary, produkty cyfrowe, usługi, kursy, bilety i wiele innych. Możesz dodawać je ręcznie, importować z plików (np. hurtowni), a także na bieżąco aktualizować stany magazynowe, co pozwala prowadzić sprzedaż typu dropshipping. Możesz tworzyć i nadawać produktom przeróżne atrybuty, wykorzystywane np. do filtrowania i sortowania, dodawać opisy czy zdjęcia z wykorzystaniem edytora Drag&Drop, bardzo prostego w obsłudze. 

Większość oprogramowania zwykle wykorzystywanego do zarządzania i sprzedaży w firmie (ERP, księgowość, magazyn, fiskalizacja itd.) możemy zintegrować gotowymi wtyczkami lub przygotujemy indywidualną integrację przez API. Analogicznie jest ze wszystkimi najpopularniejszymi bramkami płatniczymi, usługami kurierskimi, marketplace’ami.  

Twój sklep będzie w pełni przygotowany do sprzedaży i wyposażony w funkcjonalności, jakich oczekują Klienci oraz łatwy w obsłudze. Oczywiście zdajesz sobie sprawę, że samo założenie sklepu nie wystarczy, aby odnieść sukces w sieci. Konieczne jest prowadzenie działań marketingowych i to również z WooCommerce nie ma najmniejszego problemu. Używając modułów, łatwo możemy zintegrować sklep z mediami społecznościowymi, systemami do mailingu, Google Analytics czy Google Ads i analogicznymi systemami na innych platformach. Prowadzimy także pozycjonowanie sklepów WooCommerce i chętnie podejmiemy się tych działań dla Ciebie. Jako ciekawostkę dodamy, że SEO dla WooCommerce jest nieraz prostsze technicznie, niż dla niektórych dużych SaaSów (sklepów abonamentowych), właśnie ze względu na swobodę konfiguracji i nanoszenia zmian.

Możliwe, że spotkałeś się z opinią, że sklepy WooCommerce przeznaczone są dla małych i średnich biznesów. Nie do końca jest to prawda. Oprogramowanie jest skalowalne, co oznacza, że można je rozwijać i zwiększać jego możliwości, wraz ze wzrostem zapotrzebowania na zasoby serwera. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by używać WooCommerce również w sklepach, które mają dziesiątki tysięcy produktów i tyleż transakcji miesięcznie. Z doświadczenia wiemy jednak, że jeśli takie są przewidywania — czego Ci życzymy — wydajność Woo może okazać się zbyt niska i wtedy sugerujemy rozważyć uruchomienie sklepu internetowego PrestaShop.

Cena sklepu internetowego

Pakiet
MINI
Pakiet MEDIUM
Pakiet
PRO

Silnik sklepu oparty na oprogramowanie WooCommerce - Najczęsciewybierana platforma w handlu w Internecie

Bramki płatności - szybkie przelewy online to obecnie wymóg w handlu internetowym. Zapewniamy integrację z popularnymi bramkami płatności (PayU, dotpay, przelewy24, PayPal

Integracja z kurierami - Integracja z platformami kurierskimi mocno ułatwia logistykę w Twoim e-commerce

System mailingowy - zintegrujemy Twój sklep ze wskazanym systemem mailingowym lub zaproponujemy rozwiązanie

Kody rabatowe - możliwość łatwego organizowania kampanii rabatowych

Integracja z porównywarkami cen - będziesz miał możliwość zintegrowania swojej oferty z popularnymi porównywarkami cen
(ceneo, nokaut, okazje itp.)

Feed produktowy do kampanii Zakupowych Google - automatyczne eksport produktów do Google Merchant Center

Integracja z Allegro i OLX - chcesz zarządzać sprzedażą na Allegro i OLX z poziomu Twojego sklepu? Po zrobieniu tej integracji będzie to możliwe

Indywidualne projektowanie - zaprojektujemy indywidualny design strony bez wykorzystywania komercyjnych szablonów. Będziesz mieć pewność, że Twój sklep jest unikalny i niepowtarzalny

Projektowanie struktury kategorii - jest to kluczowy element sklepu. Dobrze zaprojektowany drzewo kategorii zgodny z UX powoduję większy współczynnik konwersji, natomiast połączenie tego z właściwą analizą SEO umożliwia pozyskanie znacznej ilości klientów z wyszukiwarek

Integracja z drukarką fiskalną - drukowanie paragonów bezpośrednio z panelu sklepu lub centralki zamówień (posnet).

Integracja z systemami magazynowymi / księgowymi ERP - automatyzacja procesów, to bezwzględny wymóg prowadzenia biznesu na większą skalę. Dlatego zintegrujemy system sklepu z Twoim "centrum zarządzania wszechświatem".

od 5 490 zł
od 7 990 zł
od 9 990 zł

INNE USŁUGI

Cena

Stworzenie regulaminu i polityki
prywatności roczna subskrypcja w ramach której klient będzie informowany o aktualizacjach koniecznych z uwagi na zmiany w prawie.

299zł
Napisz
Nie lubisz pisać?
Dzwoń!
Marcin Caban

New Business Manager
marcin.caban@range.pl
poniedziałek — piątek w godz. 9 — 17

Napisz
Odpowiadamy w ciągu 24 godzin.
ikonka

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Wypełniając formularz akceptujesz Politykę Prywatności, która wyjaśnia w jaki sposób zbieramy i przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Najczęściej zadawane pytania

Powyżej podaliśmy wstępne cenniki wykonania sklepu WooCommerce, zależne od tego, w jakie funkcjonalności ma on być wyposażony. To jedynie przedziały orientacyjne, a nasz Dział Sprzedaży zawsze wykonuje wycenę indywidualną po przeprowadzeniu rozmowy z Klientem i wypełnieniu briefu. Dodatkowo, chociaż sama wtyczka jest darmowa, to trzeba liczyć się z koniecznością zakupu modułów i rozszerzeń, a także ponieść koszty techniczne, związane z hostingiem, zakupem domeny czy certyfikatu SSL.

Prawdopodobnie najlepszy. Sklep będzie waszą własnością i nie będziecie związani koniecznością opłacania abonamentów przez okres, gdy biznes będzie się dopiero „rozkręcał”. Prostota obsługi sprawia też, że niemal wszystko można zrobić w sklepie samodzielnie. A czego nie zrobicie sami, w tym my pomożemy 🙂

Jeśli zostaną wdrożone odpowiednie procedury przy udzielaniu dostępu do panelu czy instalacji wtyczek, to sklepy na WooCommerce cechują się dużym bezpieczeństwem danych użytkowników. Dodatkowo grono programistów WordPress jest mocno zaangażowane w wyszukiwanie i likwidowanie potencjalnych błędów i luk w kodzie, co też sprzyja zwiększeniu bezpieczeństwa.

Czy ta oferta była dla Ciebie pomocna?
(5,00 / 5)
Ocenianie…