Audyt strony internetowej WWW, analiza UX

Pokaż swoim klientom najlepszą stronę swojego biznesu

Czy masz pewność, że Twoja strona internetowa lub e-sklep spełnia oczekiwania współczesnych użytkowników? Masz wrażenie, że Twoja witryna nie jest tak dobra, jak konkurencji? Zleć audyt budowy strony specjalistom z Range i miej pewność, że inwestycje w UX, wygląd i użyteczność strony przyniosą Ci maksymalne zyski.

Oferta w pigułce

Przeprowadź audyt UX i osiągaj cele biznesowe

Czytelna, intuicyjna, prosta w obsłudze — taka powinna być każda strona internetowa. Bez względu na to, czy oferujesz usługi w internecie, prowadzisz e-sklep z tysiącami produktów czy masz niewielką firmę, skupioną na sprzedaży B2B. UX, czyli user experience (doświadczenie użytkownika Twojej strony www) ma ogromne znaczenie dla powodzenia Twojego biznesu!

Przeprowadź audyt budowy strony i UX i zdobądź pewność, że:

Na jakie pytanie odpowie Ci audyt strony internetowej / UX?

Informacja to klucz do sukcesu w biznesie

Podczas audytu budowy strony WWW i UX odpowiemy na pytania kluczowe dla osiągnięcia Twoich celów biznesowych, m.in.:

Korzyści audytu UX
(user experience)

Zlecenie profesjonalistom audytu budowy strony internetowej to inwestycja, którą na pewnym etapie rozwoju, powinny przemyśleć wszystkie firmy zajmujące się sprzedażą produktów i usług w internecie. Odkrycie słabych i mocnych stron serwisu, a następnie wcielenie w życie rozwiązań rekomendowanych przez audytorów przyniesie firmie naprawdę wiele korzyści, m.in.:

Oferujemy kompleksowy i szczegółowy audyt strony internetowej oraz pełną analizę UX

Audyt budowy strony WWW obejmuje wiele działań podejmowanych przez zespół, złożony ze specjalistów z zakresu m.in. UX, marketingu internetowego, SEO czy SEM. W Range oferujemy kompleksową usługę audytu użyteczności strony, w ramach której specjaliści zajmą się weryfikacją najbardziej strategicznych elementów witryny, w tym m.in.:

Napisz
Nie lubisz pisać?
Dzwoń!
Marcin Caban

New Business Manager
marcin.caban@range.pl
poniedziałek — piątek w godz. 9 — 17

Napisz
Odpowiadamy w ciągu 24 godzin.
ikonka

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Wypełniając formularz akceptujesz Politykę Prywatności, która wyjaśnia w jaki sposób zbieramy i przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Audytu UX

Na pewno masz do nas mnóstwo pytań związanych z ofertą audytu W tym miejscu odpowiadamy na te, które pojawiają się najczęściej

UX to skrót od user experience. Pojęcie to oznacza doświadczenie użytkownika, który ma kontakt z naszą firmą np. poprzez stronę internetową WWW.

W skrócie dlatego, że bardzo często tracisz pieniądze przez to, że są na Twojej stronie elementy, które powodują to, że klienci nie wykonują pożądanej przez nas akcji, tylko opuszczają stronę.

Czy ta oferta była dla Ciebie pomocna?
(5,00 / 5)
Ocenianie…