Range – agencja full-service dla Twojego biznesu

Nie ma skutecznej reklamy bez e-marketingu. Nie ma skutecznego e-marketingu bez spójnej strategii. Nie ma spójnej strategii bez doświadczonej agencji interaktywnej. I nie ma lepszej agencji interaktywnej niż Range.

Agencja interaktywna w Zielonej Górze dla Twojej firmy

Chcesz rozwinąć biznes w internecie?
Zadzwoń: tel.: +48 690 200 290

Jesteśmy agencją digitalową działającą na terenie Zielonej Góry. Naszą specjalnością jest budowanie strategii marketingowych z wykorzystaniem dostępnych kanałów komunikacji. Stworzymy dla Ciebie stronę internetową lub sklep internetowy. Poprowadzimy kampanię reklamową w Google i w mediach społecznościowych. Dotrzemy do Twoich potencjalnych klientów i przekonamy ich, aby wybrali właśnie Ciebie.

Wyróżnia nas wiedza i doświadczenie, a także pasja, z jaką przystępujemy do realizacji kolejnych projektów. Powierz nam marketing swojej firmy i ciesz się spektakularnymi efektami!

Strony
internetowe

Miej pewność, że Twoja oferta zostanie zaprezentowana wszystkim Twoim klientom w estetyczny i czytelny sposób

Sklepy
internetowe

Sprzedawaj w internecie w świetnie przygotowanym sklepie internetowym, nastawiony na dużą sprzedaż

Audyt SEO

Aktualne działania nie przynoszą właściwego rezultatu? Pozwól nam zweryfikować Twój plan i realizacje

Pozycjonowanie
stron

Zleć pozycjonowanie specjalistom z Range i osiągaj zyski dzięki wysokim pozycjom w Google

Reklama biznesu lokalnego

Zdobądź nowych klientów i wyprzedź konkurencję w Twoim regionie przeznaczając na to nieduże środki

Reklama
Google Ads

Kampania Google Ads to najszybszy sposób, aby Twoją firmę zauważyło tysiące nowych klientów

Reklama Facebook Ads

Kampania Facebok Ads ma bardzo wiele możliwości profilowania i targetowania potencjalnych klientów

Napisz
Nie lubisz pisać?
Dzwoń!
Marcin Caban

New Business Manager
marcin.caban@range.pl
poniedziałek — piątek w godz. 9 — 17

Napisz
Odpowiadamy w ciągu 24 godzin.
ikonka

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Wypełniając formularz akceptujesz Politykę Prywatności, która wyjaśnia w jaki sposób zbieramy i przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Agencja interaktywna Zielona Góra
– najczęściej zadawane pytania

Nasuwają ci się pytania, chcesz wiedzieć więcej? Jesteśmy do dyspozycji – odpowiemy na wszystkie. Poniżej zaś kilka z nich, które często padają.

Agencja digitalowa (full service/interaktywna) odpowiadać może za całość działań marketingowych prowadzonych przez firmę lub też za tę część, którą zdecydujesz się jej powierzyć. Do naszych usług zaliczają się m.in. budowanie i modyfikowanie stron internetowych i sklepów internetowych, pozycjonowanie w Google, social media marketing czy koordynacja działań marketingowych i przekazu reklamowego przedsiębiorstwa. To Klient określa, co możemy dla niego zrobić.

Oczywiście – taki właśnie jest cel i sens naszych działań. Wspólnie wypracujemy najkorzystniejszy dla Ciebie model współpracy. Sam zadecydujesz, w których obszarach marketingu możemy Cię wspomóc i jaki zakres działań będziemy realizować. Bazując na naszej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu, podpowiemy najlepsze rozwiązania. Konkretne efekty kampanii zależą od wielu czynników, takich jak specyfika branży i jej klientów, budżet przeznaczony na działania marketingowe czy cele szczegółowe firmy. Nie sprzedajemy kota w worku – każde działanie poprzedzamy konsultacjami, abyś wiedział z wyprzedzeniem, ile i za co zapłacisz oraz jaki da to efekt.

Przede wszystkim przemówią za nami twarde dane – słupki sprzedaży, kliknięcia, ilość interakcji ze strony odbiorców działań marketingowych. Ale to nie wszystko – cyklicznie raportujemy całość wykonanych prac, abyś miał pewność, że to właśnie nasze rozwiązania przyczyniły się do rozkwitu Twojej firmy. Jesteśmy nastawieni na długotrwałą, satysfakcjonującą współpracę, dlatego tak ważna jest dla nas całkowita transparentność i szczerość w kontakcie z Klientem. Nie chcemy, abyś wierzył nam na słowo – sprawdź nas w praktyce.