Reklama TikTok Ads

Reklama TikTok Ads
– najszybciej rozwijający się serwis społecznościowy

Poznaj platformę społecznościową, która w ostatnich latach zawojowała świat. Serwis, w którym jest miejsce na Twoją reklamę. Jak się wybić na tle konkurencji i dotrzeć do konkretnej grupy docelowej? Powierz prowadzenie reklamy TikTok Ads agencji Range.

Oferta w pigułce

Dlaczego Twoja firma powinna reklamować się na TikToku?

TikTok jest jedną z najszybciej rozwijających się platform społecznościowych na świecie. W samej Polsce aplikację ma już 13 milionów osób, a liczba nowych użytkowników wciąż rośnie. Jest to tylko jeden z powodów, dlaczego uważamy, że to doskonałe miejsce na Twoją reklamę. Co zyskasz dzięki niej?

Polecamy reklamy na TikToku zwłaszcza firmom, których grupę docelową stanowią ludzie młodzi. Właśnie wśród nich platforma ma największą — i rosnącą — popularność. Jednocześnie jednak nie ma tam dużej konkurencyjności wśród reklamodawców, co obniża koszt dotarcia do potencjalnych klientów.

Dlaczego właśnie Range?

Znasz już powody, dla których warto zaistnieć na TikToku, to teraz poznaj, dlaczego reklamę na tej platformie społecznościowej, powinni prowadzić eksperci z Range.

Czym jest TikTok Ads?

TikTok to miejsce, w którym użytkownicy udostępniają krótkie filmy trwające maksymalnie do 60 sekund. Zapewnia to atrakcyjny format reklamy, który jest chętnie oglądany i rzadko pomijany. Z kolei społeczność jest wyjątkowo zaangażowana. To wszystko sprawia, że platforma jest wręcz idealnym środowiskiem do działań marketingowych i co za tym idzie – rozwoju firmy oraz zwiększenia sprzedaży. Treści reklamowe wyświetlają się pomiędzy organicznymi wynikami, co sprawia, że są pozytywnie postrzegane przez odbiorców.

Jakie cele możesz zrealizować dzięki
reklamie TikTok Ads?

Platforma społecznościowa TikTok Ads pozwala na działania reklamowe na każdym etapie lejka zakupowego, co sprawia, że możesz zrealizować wiele celów, m.in.:

W jakim formacie mogą być tworzone reklamy na TikToku?

TikTok Ads oferuje kilka form reklam, które pozwalają na różnorodne podejście do przyciągania uwagi młodych odbiorców. Specjaliści z Range pomogą Ci wybrać najlepszy z nich dla Twojej marki.

Jak wygląda proces tworzenia kampanii reklamowych na TikTok Ads
przez agencję Range?

Napisz
Nie lubisz pisać?
Dzwoń!
Marcin Caban

New Business Manager
marcin.caban@range.pl
poniedziałek — piątek w godz. 9 — 17

Napisz
Odpowiadamy w ciągu 24 godzin.
ikonka

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Wypełniając formularz akceptujesz Politykę Prywatności, która wyjaśnia w jaki sposób zbieramy i przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Najczęściej zadawane pytania

Poza publikowaniem regularnych treści możesz skorzystać z reklamy płatnej, która ma kilka rodzajów. TopView, Brand Takeover, Branded Hashtag Challenge, In-Feed Ads oraz Branded Effects. Wszystkie z nich mają różny czas trwania, mogą mieć formę zdjęcia lub filmu i pokazują się w określonych miejscach. Powyżej znajdziesz informacje o każdej z nich.

Użytkownikami TikToka są przede wszystkim osoby od 18 do 35 roku życia. Jednak w ostatnim czasie przybyło również starszych użytkowników. Pamiętaj, że tworząc dla Ciebie reklamę, możemy skierować ją do konkretnej, odpowiedniej dla Twojej firmy, grupy docelowej.

Nie ma takiej konieczności. Jeżeli nie chcesz samemu instalować aplikacji, wszystkim zajmiemy się za Ciebie.

Czy ta oferta była dla Ciebie pomocna?
(Brak ocen)
Ocenianie…