Jeżeli chcesz, by w Toruniu Agencja Marketingowa prowadziła dla Ciebie działania reklamowe, to polecamy swoje usługi.

Przegotowujemy i wdrażamy strategie marketingowe dla małych, średnich i dużych firm z całej Polski.

Agencja interaktywna w Toruniu Warto na nas postawić.

Range jest agencją interaktywną, czyli zajmującą się prowadzeniem szeroko rozumianych i kompleksowych działań marketingowych. Działamy na terenie całego kraju, w tym również w Toruniu i okolicach.

Marketingiem internetowym zajmujemy się już kilkanaście lat. Taki czas pozwolił nam bardzo dobrze poznać mechanizmy, jakimi rządzi się reklama w sieci. Sprawnie wykorzystujemy tę wiedzę na potrzeby naszych klientów.

Obsługujemy firmy z różnych branż, różnej wielkości i z wykorzystaniem różnych metod. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starając się zaproponować rozwiązania jak najbardziej efektywne w danych przypadku.

Strony
internetowe

Miej pewność, że Twoja oferta zostanie zaprezentowana wszystkim Twoim klientom w estetyczny i czytelny sposób

Sklepy
internetowe

Sprzedawaj w internecie w świetnie przygotowanym sklepie internetowym, nastawiony na dużą sprzedaż

Audyt SEO

Aktualne działania nie przynoszą właściwego rezultatu? Pozwól nam zweryfikować Twój plan i realizacje

Pozycjonowanie
stron

Zleć pozycjonowanie specjalistom z Range i osiągaj zyski dzięki wysokim pozycjom w Google

Reklama biznesu lokalnego

Zdobądź nowych klientów i wyprzedź konkurencję w Twoim regionie przeznaczając na to nieduże środki

Reklama
Google Ads

Kampania Google Ads to najszybszy sposób, aby Twoją firmę zauważyło tysiące nowych klientów

Reklama Facebook Ads

Kampania Facebok Ads ma bardzo wiele możliwości profilowania i targetowania potencjalnych klientów

Napisz
Nie lubisz pisać?
Dzwoń!
Marcin Caban

New Business Manager
marcin.caban@range.pl
poniedziałek — piątek w godz. 9 — 17

Napisz
Odpowiadamy w ciągu 24 godzin.
ikonka

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Wypełniając formularz akceptujesz Politykę Prywatności, która wyjaśnia w jaki sposób zbieramy i przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Najczęściej zadawane pytania na temat Agencji Marketingowej w Toruniu.

Nasuwają ci się pytania, chcesz wiedzieć więcej? Jesteśmy do dyspozycji – odpowiemy na wszystkie. Poniżej zaś kilka z nich, które często padają.

To pojęcie oznacza, że nasz zakres działalności jest bardzo szeroki. Nie dotyczy wyłącznie pozycjonowania czy obsługi kampanii PPC. Jesteśmy obecni już na etapie wchodzenia firmy do internetu – badamy konkurencję, planujemy strategie reklamowe, przygotowujemy witryny firmowe i sklepy internetowe. Monitorujemy sytuację na rynku, podsuwamy nowe rozwiązania, typujemy mocne i słabe strony. Dbamy o wizerunek w mediach społecznościowych, przygotowujemy informacje prasowe, dostarczamy analiz. Oraz rzecz jasna zajmujemy się działaniami SEO i reklamami płatnymi.

Jest kilka cech, które sprawiają, że warto nam zaufać. Działamy na rynku od wielu lat, nauczyliśmy się przez ten czas bardzo dużo, ale nadal się rozwijamy i nie spoczęliśmy na laurach. Znamy od podszewki tajniki reklamy internetowej, prowadzimy je na wiele sposobów i z wykorzystaniem różnych mechanizmów. Naszym priorytetem jest zadowolony klient – bo to też nasza najlepsza reklama. Staramy się nie działać według szablonów, szukać rozwiązań i pomysłów, które pozwolą na uzyskanie przewagi nad konkurencją.

A ile kosztuje samochód? To zależy, prawda? Zacznijmy od poznania się bliżej, omówienia potrzeb i planów firmy. Sprawdzimy, jak poczyna sobie konkurencja, znajdziemy potencjalnie najbardziej efektywne sposoby na uzyskanie nad nią przewagi. Przygotujemy wycenę, którą będzie można skonfrontować z możliwościami finansowymi firmy i razem ustalimy dalsze postępowanie.