REKLAMA GOOGLE ADS FACEBOOK ADS ADWORDS PPC NOWY SĄCZ

Chcesz, by firma z Nowego Sącza zajęła się prowadzeniem kampani reklamowych Google Ads i PPC dla Ciebie?
W Range jesteśmy gotowi do współpracy.

Kampanie PPC to szybkie wdrożenie i błyskawiczna widoczność w sieci. Bądź tam, gdzie nie ma jeszcze Twojej konkurencji. Albo podejmij z nią walkę – i wygraj. Z nami masz taką możliwość.

Oferta w pigułce

Kampanie PPC są cenione przez reklamodawców za duże możliwości zwiększenia sprzedaży i poszerzenia grona klientów.

Oferują przy tym przejrzysty system rozliczeń, mierzalne wyniki, szybkość wdrożenia i reakcji na czynniki zewnętrze.

To jedna z najpopularniejszych form reklamy w internecie. A musisz przecież reklamować się, jeśli chcesz nie tylko utrzymać się na rynku, ale również rozwijać i w pełni wykorzystywać swój potencjał. 

Podobne działania marketingowe prowadzimy od kilkunastu lat dla firm lokalnych i ogólnopolskich. Mamy w tym naprawdę duże doświadczenie, które chętnie wykorzystamy podczas współpracy z Tobą.

Chcesz wiedzieć, dlaczego zdecydować się właśnie na kampanie reklamowe PPC Google Ads?

Zaczynając w Nowym Sączu możesz stać się widocznym na rynku ogólnopolskim.
Lub podbić rynek lokalny, jeśli taka jest specyfika Twojej branży i działalności.

Jednym z najczęściej wybieranych przez naszych klientów kanałów, jest właśnie reklama PPC. Ponieważ zajmujemy się marketingiem internetowym od wielu lat, to dobrze wiemy, jak poruszać się po jej meandrach. Chociaż jej założenia są proste i jasne, to kluczem do sukcesu jest nie tylko samo uruchomienie kampanii, ale ciągła praca nad jej optymalizacją. Nad szukaniem nowych słów kluczowych, konstruowaniu przekazów reklamowych, poszukiwaniu możliwości w nowych grupach docelowych. Oraz oczywiście praca nad budżetem i próby takiego obniżenia stawek za kliknięcie, by przynosiły jak najwyższą stopę zwrotu. 

Twoja konkurencja nie śpi. Ale my też nie.

Zdecyduj się na Range, a otrzymasz:

Napisz
Nie lubisz pisać?
Dzwoń!
Marcin Caban

New Business Manager
marcin.caban@range.pl
poniedziałek — piątek w godz. 9 — 17

Napisz
Odpowiadamy w ciągu 24 godzin.
ikonka

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Wypełniając formularz akceptujesz Politykę Prywatności, która wyjaśnia w jaki sposób zbieramy i przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Najczęściej zadawane pytania

W zasadzie jest to możliwe już pierwszego dnia po uruchomieniu kampanii. Prosimy jednak pamiętać, że proces samo jej uruchomienie nie kończy naszej pracy. Optymalizacja jest kluczem do zapewniania Ci jak najlepszej stopy zwrotu z inwestycji, pozyskania największej liczby przejść na stronę, klientów, zamówień przy możliwie najniższym ich koszcie.

Koszt rozsądnego budżetu reklamowego możemy oszacować po przeprowadzeniu analizy – między innymi konkurencji, fraz, obszaru działania firmy, targetu. Takie działanie pozwolą na przygotowanie wyceny, w której mieści się zarówno koszt samych reklam, jak i obsługi kampanii przez naszą firmę.

Oczywiście, w teorii możliwe jest własnoręczne prowadzenie kampanii Google Ads. W praktyce jest trochę gorzej… Każda kampania składa się z wielu czynników, które należy brać pod uwagę na etapie planowania, wdrażania i monitorowania. O ile jej uruchomienie może nie nastręczać wielu problemów, to jednak późniejsza optymalizacja to długotrwałe działania, pozwalające obniżać koszt i zwiększać stopę zwrotu. Prowadząc je samodzielnie będziesz zapewne uczyć się na własnych błędach. W tym czasie konkurencja będzie się rozwijać… Outsourcing obsługi kampanii PPC jest obecnie czymś normalnym i powszechnym, ze względu na konieczność posiadania specjalistycznej wiedzy i umiejętności.

Oczywiście. Mamy status Google Partner oraz  certyfikaty Google Ads i Google Analytics. Nie jesteśmy nowicjuszami w tej branży – mamy za sobą kilkanaście lat doświadczenia. Byliśmy świadkami niejednego sukcesu i chyba pora, byśmy następny odnieśli z Twoją firmą.