Zbudujemy Twój biznes
w Internecie

Wiemy jak robić skuteczny marketing w wyszukiwarkach i social mediach.
Uwielbiamy, gdy nasi Klienci rosną dzięki naszym strategiom i planom marketingowym. Tworzymy piękne i efektywne strony i sklepy internetowe.

Agencja interaktywna w Kielcach Jesteś w dobry miejscu.

Chcesz rozwinąć biznes w internecie?
Zadzwoń: tel.: +48 690 200 290
Chcesz rozwinąć biznes w internecie?
Zadzwoń: tel.: +48 690 200 290

Nazywam się Tomasz Wieczorek i jestem osobą prowadzącą
Agencję Range.

Od początku powstania agencji wszyscy nasi specjaliści pracują zdalnie, ale jeżeli masz potrzebę spotkać się osobiście w Kielcach, to nic nie stoi na przeszkodzie – Kielce to miasto w którym mieszkam, chętnie umówię się na spotkanie.

Zrealizowaliśmy wiele projektów dla firm z terenu Kielc i okolic oraz województwa świętokrzyskiego. Bardzo chętnie pokażemy Ci dlaczego warto współpracować właśnie z nami!

Strony
internetowe

Miej pewność, że Twoja oferta zostanie zaprezentowana wszystkim Twoim klientom w estetyczny i czytelny sposób

Sklepy
internetowe

Sprzedawaj w internecie w świetnie przygotowanym sklepie internetowym, nastawiony na dużą sprzedaż

Audyt SEO

Aktualne działania nie przynoszą właściwego rezultatu? Pozwól nam zweryfikować Twój plan i realizacje

Pozycjonowanie
stron

Zleć pozycjonowanie specjalistom z Range i osiągaj zyski dzięki wysokim pozycjom w Google

Reklama biznesu lokalnego

Zdobądź nowych klientów i wyprzedź konkurencję w Twoim regionie przeznaczając na to nieduże środki

Reklama
Google Ads

Kampania Google Ads to najszybszy sposób, aby Twoją firmę zauważyło tysiące nowych klientów

Reklama Facebook Ads

Kampania Facebok Ads ma bardzo wiele możliwości profilowania i targetowania potencjalnych klientów

Napisz
Nie lubisz pisać?
Dzwoń!
Marcin Caban

New Business Manager
marcin.caban@range.pl
poniedziałek — piątek w godz. 9 — 17

Napisz
Odpowiadamy w ciągu 24 godzin.
ikonka

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Wypełniając formularz akceptujesz Politykę Prywatności, która wyjaśnia w jaki sposób zbieramy i przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Najczęściej zadawane pytania na temat Agencji Marketingowej z Kielc.

Nasuwają ci się pytania, chcesz wiedzieć więcej? Jesteśmy do dyspozycji – odpowiemy na wszystkie. Poniżej zaś kilka z nich, które często padają.

Agencja marketingowa oferuje kompleksową obsługę klienta od A do Z. Agencja full service, jak Range, współpracuje z klientem od samego początku, oddając mu do dyspozycji specjalistów, którzy zaprojektują, stworzą i wdrożą stronę internetową czy też sklep online. Graficy przygotują materiały służące identyfikacji wizualnej, jak logo czy wizytówki, fotografowie mogą zaś wykonać sesje zdjęć produktów.
Specjaliści od contentu, czyli copywriterzy, zadbają o przygotowanie treści na stronę – opisu firmy, misji, kategorii i produktów. Przygotują także wpisy na firmowy blog i zajmą się jego obsługą. Specjaliści od pozycjonowania opracują strategię, pozwalającą zaistnieć w wynikach wyszukiwania na czołowych pozycjach. Zanim to nastąpi prowadzone będą działania PPC Google Ads, pozwalające na uzyskanie przychodów i budowanie widoczności niemalże od razu po uruchomieniu witryny czy sklepu.

Agencja interaktywna zajmuje się szeroko rozumianymi działaniami związanymi z marketingiem internetowym oraz działaniami w sieci na rzecz innych firm. Są to zarówno usługi polegające na tworzeniu stron i sklepów internetowych, jak i budowaniu wizerunku przez działania PR w mediach społecznościowych, reklamy internetowa PPC, jak Google Ads i Facebook Ads oraz oczywiście działania z zakresu SEO, optymalizacji, pozycjonowania stron internetowych.

Na rynku działa wiele agencji marketingowych, jednak nie wszystkie są w równym stopniu godne polecenia. Na na zwracać uwagę, wybierając agencję interaktywną do obsługi firmy? Na pewno na czas, od jakiego istnieje na rynku, czy nie jest podmiotem nowym, niedoświadczonym, ale czy posiada niezbędną wiedzę, doświadczenie i umiejętności. W tym miejscu przypomnijmy, że Agencja Range działa dłużej, niż istnieje polski oddział Google… Tak, zajmujemy się pozycjonowaniem od wielu lat.
Oczywiście brać pod uwagę należy także portfolio Agencji, dotychczasowe realizacje, opinie i referencje Klientów. Również sama oferta wymaga rozważenia – czy na pewno agencja będzie w stanie obsłużyć potrzeby firmy teraz i za jakiś czas, gdy rozwinie się ona i zwiększy zakres działań w internecie. Na szczęście jako Agencja Marketingowa Full Service właśnie taki szeroki pakiet usług oferujemy naszym Klientom.