Pozycjonowanie stron internetowych SEO Kielce

Szukasz w Kielcach firmy zajmującej się SEO? Jesteś w dobrym miejscu.

Nazywam się Tomasz Wieczorek i jestem osobą prowadzącą Agencję Range. W agencji oprócz zarządzania zajmuję się kierowaniem działem pozycjonowania stron.

Od początku powstania agencji wszyscy nasi specjaliści pracują zdalnie, ale jeżeli masz potrzebę spotkać się osobiście w Kielcach, to nic nie stoi na przeszkodzie. Mieszkam w Kielcach i w razie potrzeby chętnie umówię się na spotkanie, aby porozmawiać na temat współpracy przy pozycjonowaniu strony. Znam się na tym, bo zajmuję się SEO od 2005 roku.

Oferta w pigułce - konkrety dla zajętych

Wielokrotnie obserwowaliśmy jak firmy z Kielc rosły i budowały swoją pozycję dzięki pozycjonowaniu - dołącz do nich!

Czy wiesz, dlaczego pozycja firmy w rankingu wyszukiwarki Google często odzwierciedla skalę jej sukcesu? Ponieważ w dzisiejszych czasach biznesy, których nie widać w internecie, praktycznie… nie istnieją.

Zainwestuj w skuteczne pozycjonowanie, pokaż swoją firmę potencjalnym klientom i osiągaj zyski. Korzystając z pomocy specjalistów z Range oddajesz swoją firmę w ręce ekspertów, dlatego możesz liczyć na:

Zadzwoń, porozmawiamy o pozycjonowaniu Twojego biznesu

Dalsza treść skierowana jest do osób, które nie do końca wiedzą czym jest i jakie korzyści daje wysoka pozycja w wyszukiwarce.

Masz już tą wiedzę? Nie trać czasu – zadzwoń lub napisz, opowiedz nam o Twoich celach i biznesie, a my powiemy, jak je osiągnąć i ile to będzie kosztować.

Marcin Caban
New Business Manager
Mieliśmy przyjemność pracować dla wielu firm z Kielc i okolic
Adres:
Webrange sp. z o.o.
ul. Dzielna 10/6, 25-213 Kielce
NIP: 6572957529, REGON: 388102748, KRS: 0000882414
Pozycjonowanie stron w Kielcach
Pozycjonowanie stron w Kielcach wymaga w swojej strategii również obecności w mapach Google poprzez usługę Google Moja Firma

Atakuj z Kielc rynek lokalny lub całej Polski. Wysoka pozycja w Google to najlepsza reklama Twojej firmy.

Już dawno minęły czasy, w których widoczność w Google była dodatkowym sposobem na marketing. Obecnie to wymóg dla każdego rodzaju firm, które chcą się rozwijać.

Zdobycie czołowych pozycji w wyszukiwarce Google może dostarczyć wielu korzyści Twojej firmie, między innymi:

Napisz
Nie lubisz pisać?
Dzwoń!
Marcin Caban

New Business Manager
marcin.caban@range.pl
poniedziałek — piątek w godz. 9 — 17

Napisz
Odpowiadamy w ciągu 24 godzin.
ikonka

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Wypełniając formularz akceptujesz Politykę Prywatności, która wyjaśnia w jaki sposób zbieramy i przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ) na temat pozycjonowania stron w Kielcach

Na pewno masz do nas mnóstwo pytań związanych z pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach. W tym miejscu odpowiadamy na te, które pojawiają się najczęściej

Tak, jeżeli preferujesz kontakt osobisty, to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy się umówili na spotkanie w celu omówienia szczegółów zlecenia. Zapraszamy do kontaktu.

Obecnie niemal każda firma posiada własną stronę internetową. Co więcej – wiele z nich to naprawdę czytelne i dobrze wykonane serwisy. Prawdą jest jednak, że wśród milionów stron www, tylko te dobrze wypromowane zdobywają nowych klientów. 

Wniosek jest jeden: jeśli chcesz sprzedawać produkty lub usługi w Internecie, musisz stać się widoczny w Internecie. Pamiętaj, że liczba jego użytkowników stale rośnie. W sieci nie tylko szuka się informacji o produktach i usługach, ale decyduje się też na ich zakup – w oparciu o to, co pojawi się w wyszukiwarce – stronę, opinie, oceny. Dlatego właśnie warto inwestować w pozycjonowanie – to dzięki wysokim pozycjom w rankingu Google możesz zdobyć klienta poprzez Internet i zadbać o to, aby wybrał Ciebie, a nie konkurenta z branży.

Już na początku naszej współpracy wspólnie ustalimy miesięczne wydatki na SEO dla Twojej firmy. Dlaczego miesięczne? Ponieważ osiągnięcie wysokiej pozycji w wyszukiwarce wymaga ciągłej pracy, a nie jednorazowego działania, które nie ma szans przynieść stałych rezultatów. W pozycjonowaniu kluczowe jest nie tylko samo osiągnięcie pozycji, ale przede wszystkim jej późniejsze utrzymanie. Poza tym regularne płatności pozwolą w łatwy sposób obliczyć zwrot z inwestycji w marketing internetowy.

Oczywiście, warunki które ustalimy na początku są elastyczne. W trakcie trwania współpracy możesz zmodyfikować liczbę czy rodzaj fraz, na jakie ma pozycjonować się firma lub zakres działań prowadzonych przez naszych ekspertów. 

Nie jesteśmy w stanie, tak jak każda inna firma rzetelnie oferująca usługę, dać gwarancje osiągnięcia określonej pozycji przez dane słowo kluczowe. Mamy jednak w ofercie model rozliczenia hybrydowego, w którym część płatności następuje po osiągnięciu i utrzymaniu pozycji przez dane słowo kluczowe.

Jeżeli jakaś firma oferuje Ci gwarancje osiągnięcia lub utrzymania pozycji, to warto zachować ostrożność, najprawdopodobniej to zwykły hochsztapler.