Sposób na sukces w biznesie?
Współpraca z Range!

Przekonało się o tym już wiele firm… Prowadzimy szeroko zakrojone działania marketingowe w wyszukiwarkach i w Social Media. Nasze pomysły, plany i strategie skutecznie prowadzą Klientów drogą do sukcesu. Tworzymy strony i sklepy internetowe, pozwalające im efektywnie zaprezentować swą ofertę w internecie.

Agencja interaktywna w Lublinie Warto podjąć z nami współpracę.

Chcesz rozwinąć biznes w internecie?
Zadzwoń: tel.: +48 690 200 290

Agencja Range od lat działa na terenie całego kraju. Obsługujemy także klientów z Lublina i okolic, oddając im do dyspozycji całą moc naszego zespołu. To kilkunastu pracowników o różnej specjalizacji, których wiedza i umiejętności stoją na najwyższym poziomie.

Braliśmy udział w sukcesie wielu firm i chętnie podejmiemy się współpracy również z Twoją. Wielokrotnie właśnie nasze działania pomagały otworzyć się lokalnym biznesom na rynek krajowy. Nasze doświadczenie plus potencjał Twojej firmy pozwolą razem kroczyć ścieżką sukcesu.

Strony
internetowe

Miej pewność, że Twoja oferta zostanie zaprezentowana wszystkim Twoim klientom w estetyczny i czytelny sposób

Sklepy
internetowe

Sprzedawaj w internecie w świetnie przygotowanym sklepie internetowym, nastawiony na dużą sprzedaż

Audyt SEO

Aktualne działania nie przynoszą właściwego rezultatu? Pozwól nam zweryfikować Twój plan i realizacje

Pozycjonowanie
stron

Zleć pozycjonowanie specjalistom z Range i osiągaj zyski dzięki wysokim pozycjom w Google

Reklama biznesu lokalnego

Zdobądź nowych klientów i wyprzedź konkurencję w Twoim regionie przeznaczając na to nieduże środki

Reklama
Google Ads

Kampania Google Ads to najszybszy sposób, aby Twoją firmę zauważyło tysiące nowych klientów

Reklama Facebook Ads

Kampania Facebok Ads ma bardzo wiele możliwości profilowania i targetowania potencjalnych klientów

Napisz
Nie lubisz pisać?
Dzwoń!
Marcin Caban

New Business Manager
marcin.caban@range.pl
poniedziałek — piątek w godz. 9 — 17

Napisz
Odpowiadamy w ciągu 24 godzin.
ikonka

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Wypełniając formularz akceptujesz Politykę Prywatności, która wyjaśnia w jaki sposób zbieramy i przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Najczęściej zadawane pytania na temat Agencji Marketingowej w Lublinie.

Nasuwają ci się pytania, chcesz wiedzieć więcej? Jesteśmy do dyspozycji – odpowiemy na wszystkie. Poniżej zaś kilka z nich, które często padają.

Owszem, jest ich wiele. Pytanie, jak dużo z nich utrzymuje się na rynku – z sukcesem – od kilkunastu lat? My jesteśmy po prostu dobrzy, w tym co robimy. Nasz zespół to ludzie z bogatym doświadczeniem i „świeża krew”, która pozwala spojrzeć na pracę od nowej strony. Nie spoczywamy na laurach. Rozwijamy się, kształcimy, sukcesywnie powiększając zespół i zatrudniając nowych pracowników. Niektórzy klienci są z nami już od wielu lat i cały czas są zadowoleni ze współpracy. Liczymy, że tak będzie również z Waszą firmą.

Po otrzymaniu wstępnych założeń przygotowujemy plan działań i przedstawiamy go do akceptacji, omawiając też możliwe rozwiązania alternatywne. Po zatwierdzeniu kosztorysu i planu ramowego podpisujemy umowę i przystępujemy do działań.

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy zawsze wie, czego chce. Jednak wieloletnie doświadczenie pozwala nam na zaproponowanie różnorakich rozwiązań nawet na podstawie szczątkowego pomysłu czy opisu zamierzenia. W późniejszych etapach zawsze jesteśmy do dyspozycji, raportujemy przebieg prac, by klient zawsze wiedział, jakie są postępy i działania przy projekcie.

Tak, nasza działalność jest wielotorowa. Oferujemy usługi web development, czyli projektowania i tworzenia stron internetowych, zgodnie z zasadami UX. Następnie możemy prowadzić kampanie reklamowe PPC i działania pozwalające na pozycjonowanie strony w wynikach organicznych. Prócz tego oferujemy obsługę firm w mediach społecznościowych – prowadzenie konta firmowego, fan page etc.

Możemy chyba powiedzieć, że wszystko, co jest związane z marketingiem internetowym. A dodatkowo jeszcze sporo innych rzeczy. Przez lata działalności stworzyliśmy zespół fachowców z różnych dziedzin. Dodatkowo mamy współpracowników rozsianych po całym kraju, specjalizujących się w branżach, którymi nie zajmujemy się na co dzień. Chociaż podstawa naszej pracy skupia się na projektowaniu stron internetowych, przygotowywaniu i publikacji artykułów w mediach, pozycjonowaniu, kampaniach PPC, działaniach w social mediach, to bardzo rzadko napotykamy zlecenie, z jakim nie mieliśmy wcześniej do czynienia. Od lokalnych wizytówek po kampanie ogólnopolskie – robimy wszystko, czego potrzebują kliencie, by odnieść sukces w internecie.