Administracja i serwis PrestaShop

Administracja i serwis sklepów internetowych PrestaShop

Jeśli masz już własny sklep internetowy, to zdajesz sobie sprawę, jak ważne jest zapewnienie mu sprawnego funkcjonowania. Oferujemy kompleksową obsługę sklepów internetowych opartych o PrestaShop, zarówno zaprojektowanych i uruchomionych przez nas, jak i dla tych, które zrobił ktoś inny.

Oferta w pigułce

Opieka nad sklepem PrestaShop
— czego potrzebujesz?

Nasz dział techniczny pomoże Ci między innymi w następujących sytuacjach:

I w wielu innych, które wpływają na zachowanie jego bezproblemowego działania od strony Klientów i obsługi sklepu.

Pomoc dla sklepów PrestaShop

Pomoc techniczna bywa potrzebna regularnie, szczególnie w większych sklepach, jak też incydentalnie. W obu przypadkach zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Dla opieki stałej mamy przygotowane różne plany abonamentowe, bazujące na roboczogodzinach, w tym z indywidualnym Opiekunem Klienta, co przydaje się przy wielu jednoczesnych zadaniach.

Możemy jednak podjąć się także konkretnych, jednorazowych zadań, związanych np. z rozpoznaniem i usunięciem błędu, aktualizacją jakiegoś modułu czy przebudowy sklepu wg określonych wymagań. Z uwagi na duże doświadczenie ze sklepami Presta możemy także podpowiedzieć konkretne rozwiązania, które znamy z praktyki i wiemy, że dobrze się sprawdzają i ułatwiają obsługę czy prezentowanie oferty.

Jako klient najczęściej będziesz komunikował się z PM który będzie odpowiedzialny za koordynowanie prac, będziesz jednak też miał dostęp do systemu ticketowego, który da możliwość bezpośredniej komunikacji z deweloperem, ale też umożliwi dodawanie nowych zadań, śledzenie postępu czy konsultacje pomysłów. Nasi obecni klienci bardzo sobie chwalą to rozwiązanie, doceniając jasne wyceny, dotrzymywanie terminów i profesjonalizm naszego zespołu.  

Indywidualny serwis i wsparcie PrestaShop

Możliwości, jakie dają sklepy PrestaShop, są naprawdę duże, a bogactwo modułów sprawia, że da się je wyposażyć w zasadzie w każdą, potrzebną Twojemu biznesowi, funkcjonalność. Jeżeli jednak nie ma gotowego modułu, który spełniłby Twoje potrzeby, to możemy podjąć się jego wykonania na indywidualne zamówienie. W naszym zespole znajdują się programiści, deweloperzy, graficy, copywriterzy — możemy zrobić dla Ciebie naprawdę dużo. Nie ograniczamy się wyłącznie do obsługi, z chęcią podejmiemy się także prowadzenia kampanii reklamowych PPC czy pozycjonowania sklepu PrestaShop.

Cennik naszych usług znajdziesz poniżej:

PRACE PROGRAMISTYCZNE

Cena

Administracja sklepem PrestaShop*

699 zł

Aktualizacja PrestaShop do nowej wersji*

1 700 zł

Audyt techniczny SEO PrestaShop*

899 zł

Migracja PrestaShop*

1799 zł

Instalacja modułu PrestaShop*

179 zł

Optymalizacja PrestaShop pod SEO*

1 499 zł

Przyspieszanie PrestaShop*

999 zł

Zmiana szablonu graficznego PrestaShop*

699 zł

Tłumaczenie PrestaShop*

1 499 zł

Szybka pomoc*
(obsługa drobnych błędów)

359 zł

Audyt problemu PrestaShop*

359 zł

Przygotowanie wersji deweloperskiej PrestaShop*

699 zł

Integracja PrestaShop z hurtownią*

499 zł

Konfiguracja modułu PrestaShop*

359 zł

Update PrestaShop 1.6 do 1.7. i 8.0**

od 4990 zł

* Podane ceny są cenami szacunkowymi, która mogą się zmienić w zależności od  wybranej oferty abonamentowej oraz stopnia skomplikowania sklepu lub problemu z którym będziemy mieli do czynienia

**Wersja 1.6 i 1.7 nie są ze sobą kompatybilne, ponieważ różnice w kodzie są znaczące. Szablony oraz moduły zaprojektowane dla wersji 1.6 nie działają na nowszej generacji PrestaShop dodatkowo wersja 1.6 PrestaShop nie otrzymuje już regularnych aktualizacji zabezpieczeń.
Migracja PrestaShop 1.6 do 1.7 to tak naprawdę zrobienie sklepu od nowa.

INNE USŁUGI

Cena

Wdrożenie zaawansowanej analityki

3 499 zł

Wdrożenie marketing automation

9 990 zł

Stworzenie regulaminu sklepu

499 zł

Audyt techniczny SEO

1 499 zł

Analiza słów kluczowych SEO

1 499 zł

Analiza konkurencji SEO

1 499 zł

Pakiet audytów SEO

3 999 zł

Stworzenie regulaminu i polityki prywatności
roczna subskrypcja w ramach której klient będzie informowany o aktualizacjach koniecznych z uwagi na zmiany w prawie.

299 zł

PRACA DEVELOPERA

Cena

Godzina pracy

290 zł

Godzina pracy
(w ramach abonamentu lub jednego z powyższych zadań)

od 180 zł

Wszystkie te prace możemy wykonać dla Ciebie. Możemy rozliczać się zadaniowo, godzinowo lub w ramach abonamentu, koncentrując się wyłącznie na kwestiach technicznych lub świadcząc również usługi z szeroko rozumianego marketingu internetowego.

Napisz
Nie lubisz pisać?
Dzwoń!
Marcin Caban

New Business Manager
marcin.caban@range.pl
poniedziałek — piątek w godz. 9 — 17

Napisz
Odpowiadamy w ciągu 24 godzin.
ikonka

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Wypełniając formularz akceptujesz Politykę Prywatności, która wyjaśnia w jaki sposób zbieramy i przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Najczęściej zadawane pytania

Nie ma problemu. Z chęcią podejmiemy się zlecenia i usuniemy usterki. Nie wymagamy podpisywania umów długoterminowych, możemy pełnić funkcję wsparcia wyłącznie w sytuacjach krytycznych. Chociaż nie zawsze jest to najkorzystniejsze rozwiązanie, bo stała i sprawdzona opieka jest naprawdę przydatna.

Pierwszym krokiem jest skontaktowanie się z naszym Działem Sprzedaży i przejście przez brief albo umówienie spotkania. Migracja wymaga dokładnego ustalenia, jakie funkcjonalności mają być odwzorowane lub dodane, a to jest główną składową kosztu. Takie zlecenia przeprowadzamy z najwyższą starannością, w godzinach minimalnego ruchu, by nie zakłócać funkcjonowania sklepu.

Modele sprzedaży oparte na magazynach zewnętrznych to obecnie standard. Istnieje już sporo gotowych rozwiązań do najpopularniejszych hurtowni, które możemy zainstalować i skonfigurować. Rozwiązania indywidualne również nie stanowią problemu, o ile dysponujemy np. możliwością komunikacji z hurtownią po API albo plikami csv.

Czy ta oferta była dla Ciebie pomocna?
(Brak ocen)
Ocenianie…