Tworzenie stron internetowych na WordPress

Strony internetowe WordPress

Chcesz zrobić stronę naWordPress?
To decyzja, którą podjęło wiele firm.
Spójrzmy na statystyki:

Te liczby nie kłamią – WordPress zwykle jest najlepszym wyborem, jeśli chcesz mieć stronę firmową,  a  my wykorzystamy pełen potencjał tego systemu, dopasowując go do potrzeb i oczekiwań Twoich Klientów.

Oferta w pigułce

Dlaczego warto zdecydować się na stronę na WordPress?

WordPress ma wiele zalet, które nasi eksperci wykorzystają, by stworzyć dla Ciebie funkcjonalną, estetyczną i szybko działającą stronę internetową. Jest wiele czynników, które przemawiają za wyborem tego systemu, niezależnie od tego, jakie ma być przeznaczenie strony internetowej, WordPress to bowiem:

Komu polecimy strony internetowe WordPress?

Niemal połowa Internetu to WordPress, więc naprawdę ciężko znaleźć projekt, gdzie nie można go wykorzystać. Oczywiście i takie się zdarzają i czasami sugerujemy naszym Klientom zdecydowanie się na inne rozwiązania. Dzieje się to jednak naprawdę sporadycznie, bo nawet jeśli nie mamy gotowych szablonów i wtyczek, to nasz zespół może przygotować rozwiązania indywidualne. Tworzenie stron internetowych na WordPress będzie więc zasadne w przypadku między innymi:

WordPress jest systemem skalowalnym, może być dość swobodnie rozbudowywany o kolejne „cegiełki” w ramach rozwoju serwisu czy zmieniania się potrzeb użytkowników bądź właściciela. Tym samym np. zaczynając od prostej wizytówki firmowej, bez problemu rozbudujemy ją o kolejne moduły, oferując zbieranie leadów dla działu handlowego, możliwość zamawiania produktów w sklepie, synchronizację programów magazynowych, blog, a do tego wszystkiego włączymy np. rozwiązania Marketing Automation, podgrzewające leady, segmentujące klientów i oferujące im spersonalizowane wiadomości.

Bardzo dużym atutem stron internetowych na WP jest łatwość ich edycji w stosunkowo dużym zakresie, bez wiedzy programistycznej. Mamy tu bowiem edytor Gutenberg (wbudowany w WP) i Elementor (drugi z najpopularniejszych), które działają w oparciu o system blokowy i dobrze znaną metodę „przeciągnij i upuść”. Taki page builder sam z siebie generuje kod html, do którego napisania zwykle trzeba zatrudnić specjalistę. Można zaryzykować stwierdzenie, że jeśli ktoś potrafi zrobić prezentację czy sprawnie obsługiwać pakiet biurowy MS Office/Google, to nie powinien mieć problemów z poruszaniem się po WordPressie — oczywiście w ramach szablonów stron, które przygotują nasi eksperci.

Marcin Caban
New Business Manager

Atuty tworzonych przez nas stron WordPress

Nasza agencja prowadzi marketing internetowy od niemal 20 lat, ale u jej podstaw legło SEO i WebDevelopment – było to właśnie robienie stron w WordPressie. Zajmujemy się więc tym już blisko 2 dekady, co pozwoliło nam nabyć szerokiej wiedzy i doświadczenia, które możemy wykorzystać na korzyść naszych Klientów. Nie tylko zresztą przy nowych stronach, ale również tych „wiekowych”, które trzeba aktualizować, integrować albo migrować je na nowsze rozwiązania. Oferujemy też bieżącą administrację stron WordPress.

Do procesu tworzenia strony WP możemy podejść wyłącznie technicznie albo też kompleksowo, prowadząc dalsze działania, pozwalające odnieść sukces w sieci. Wieloletnia wiedza i doświadczenie, połączone z nowoczesną technologią i znajomością trendów sprawiają, że realizowane przez nas strony WordPress spełniają wymogi techniczne i funkcjonalne, jakie stawiają im użytkownicy, algorytmy wyszukiwarek czy… konkurencja.

Cena strony internetowej – ile mnie to będzie kosztować?

Wybierz wariant cenowy strony WWW
Standard
Optimum
Pro

Panel CMS umożliwiający zarządzanie treścią na stronie — wszystkie projekty budujemy na systemie wordpress, dzięki temu możesz być pewny, że edycja treści na stronie będzie maksymalnie uproszczona

Strona responsywna — strona dopasuje się do każdej rozdzielczości ekranu, dzięki czemu będzie dobrze wyglądać zarówno na komputerze jak i na telefonie

Optymalizacja pod wyszukiwarki — każda nasza strona jest prawidłowo zbudowana i zoptymalizowana pod indeksowanie w Google

Indywidualny projekt graficzny — web designer zaprojektuje dedykowany, niepowtarzalny projekt graficzny strony WWW

Analiza kluczowych ekranów i procesów — strona główna oraz kluczowe podstrony

Strona wielojęzyczna — dzięki wdrożeniu wersji językowych możesz zbudować ofertę dostępną w różnych językach, dzięki czemu Twoja ekspansja zagraniczna będzie jeszcze prostsza

Dogłębna analiza ekspercka wszystkich ekranów i procesów — przeanalizujemy każdą podstronę, proces i wszystkie kluczowe miejsce na stronie

Analiza zachowań, website heatmaps, eye tracking — wdrożymy pełną analizę zachowań użytkowników na stronie, co pozwoli nam zwiększyć konwersje

od 4 490 zł
od 6 490 zł
wycena indywidualna

Roczny koszt aktualizacji oprogramowania pluginów i modułów: od 1200 zł

Gdy zdecydujesz się na zlecenie nam stworzenia strony firmowej na WordPress, możesz otrzymać:

Profesjonalizm naszych ekspertów i płynąca z doświadczenia skuteczność sprawiają, że tworzenie stron WordPress nie jest dla nas wyzwaniem. Robiliśmy zarówno małe strony lokalnych biznesów, jak i portale, znajdujące się w czołówce swoich branży.

Napisz
Nie lubisz pisać?
Dzwoń!
Marcin Caban

New Business Manager
marcin.caban@range.pl
poniedziałek — piątek w godz. 9 — 17

Napisz
Odpowiadamy w ciągu 24 godzin.
ikonka

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Wypełniając formularz akceptujesz Politykę Prywatności, która wyjaśnia w jaki sposób zbieramy i przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Najczęściej zadawane pytania

To nie do końca tak. Faktycznie korzystanie z WP nie wymaga opłat, dostępne są też tysiące darmowych szablonów, modułów, motywów, wtyczek. Posłużmy się jednak analogią — jeśli dostaniesz za darmo stos desek, to nie znaczy, że meble też masz za darmo. Same się nie zrobią i dlatego wparcie ekspertów od WordPress jest mocno wskazane. Szczególnie w przypadkach, gdy strona jest bardziej zaawansowana, chce się wyróżnić, potrzebuje rozwiązań niestandardowych, bo wtedy wykorzystanie wyłącznie darmowych rozwiązań staje się trudne. Wymagania są jednak określane na etapie wyceny i wtedy wiadomo już, czy będziemy mogli skorzystać np. z bezpłatnych bibliotek, czy konieczne będzie zaangażowanie programistów do ich napisania.

Odpowiedzi na takie pytania możemy udzielić wyłącznie po wcześniejszym kontakcie i rozpoznaniu potrzeb Klienta. Czy będzie to wielojęzyczna, posiadająca wiele unikalnych typów podstron bogata w zróżnicowany content strona firmowa czy kilkustronicowa wizytówka lokalnego biznesu? W pierwszym przypadku czas i koszt wykonania będzie kilka razy wyższy, drugie może być wykonane niemalże od ręki. Wystarczy jeden Twój telefon lub mail, by umówić spotkanie, ustalić zakres prac, a następnie kosztorys i harmonogram.

Wszystko zależy od ustaleń. Oferujemy wsparcie po wdrożeniu, jak również abonamenty na opiekę nad serwisem, aktualizacje, bieżące modyfikacje. Możemy też prowadzić wszystkie działania z zakresu marketingu internetowego, jak pozycjonowanie stron na WordPress czy ich obsługa w kampaniach reklamowych PPC lub mediach społecznościowych.

Czy ta oferta była dla Ciebie pomocna?
(Brak ocen)
Ocenianie…