Tworzenie stron internetowych WWW Kraków

Szukasz fachowców od tworzenia stron internetowych w Krakowie? Już znalazłeś.

Strona internetowa jest swego rodzaju wizytówką firmy w internecie. Wygląd strony może przekładać się na to, jak postrzegana jest sama firma. Dlatego warto, by robiła profesjonalne wrażenie.

Postaw na nowoczesną stronę internetową, przedstawiającą Twoją firmę w sposób czytelny, przyjazny dla użytkowników, zgodny ze standardami Google.

Oferta w pigułce - konkrety dla zajętych

Dlaczego właśnie my? Bo znamy się na tym co robimy, stosujemy przejrzyste zasady współpracy, do realizacji zadań podchodzimy z pasją i wieloletnim doświadczeniem.

Potencjalni klienci oceniają Twoją firmę między innymi przez pryzmat strony internetowej. Jest jednak nie tylko reklamą, ale i świadectwem tego, czy nadążasz za zmianami technologicznymi, czy uwzględniasz oczekiwania klientów, czy dbasz o swój wizerunek. Wiemy, że chcesz, by to świadectwo było naprawdę wysokiej jakości.

Powierz nam stworzenie strony internetowej i wiedz, że:

Cena strony internetowej – ile mnie to będzie kosztować?

Wybierz wariant cenowy strony WWW
Standard
Optimum
Pro

Panel CMS umożliwiający zarządzanie treścią na stronie — wszystkie projekty budujemy na systemie wordpress, dzięki temu możesz być pewny, że edycja treści na stronie będzie maksymalnie uproszczona

Strona responsywna — strona dopasuje się do każdej rozdzielczości ekranu, dzięki czemu będzie dobrze wyglądać zarówno na komputerze jak i na telefonie

Optymalizacja pod wyszukiwarki — każda nasza strona jest prawidłowo zbudowana i zoptymalizowana pod indeksowanie w Google

Indywidualny projekt graficzny — web designer zaprojektuje dedykowany, niepowtarzalny projekt graficzny strony WWW

Analiza kluczowych ekranów i procesów — strona główna oraz kluczowe podstrony

Strona wielojęzyczna — dzięki wdrożeniu wersji językowych możesz zbudować ofertę dostępną w różnych językach, dzięki czemu Twoja ekspansja zagraniczna będzie jeszcze prostsza

Dogłębna analiza ekspercka wszystkich ekranów i procesów — przeanalizujemy każdą podstronę, proces i wszystkie kluczowe miejsce na stronie

Analiza zachowań, website heatmaps, eye tracking — wdrożymy pełną analizę zachowań użytkowników na stronie, co pozwoli nam zwiększyć konwersje

od 4 490 zł
od 6 490 zł
wycena indywidualna

Roczny koszt aktualizacji oprogramowania pluginów i modułów: od 1200 zł

Napisz
Nie lubisz pisać?
Dzwoń!
Marcin Caban

New Business Manager
marcin.caban@range.pl
poniedziałek — piątek w godz. 9 — 17

Napisz
Odpowiadamy w ciągu 24 godzin.
ikonka

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Wypełniając formularz akceptujesz Politykę Prywatności, która wyjaśnia w jaki sposób zbieramy i przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Najczęściej zadawane pytania

Na pewno masz do nas mnóstwo pytań związanych ze stworzeniem przez nas witryny WWW dla Ciebie. W tym miejscu odpowiadamy na te, które pojawiają się najczęściej

Pod tym skrótem kryje się system zarządzania treścią strony internetowej (Content management system). Strony dla naszych klientów tworzymy w większości w oparciu o system WordPress. Jest on bardzo przyjazny dla użytkownika, więc wystarczy podstawowa znajomość obsługi komputera, by na stronie można było wprowadzać bieżące zmiany. Dodawać zdjęcia, wpisy, uaktualnienia.

Jeśli chodzi o zmianę wersji oprogramowania, używanych dodatków czy rozszerzeń, to również nie ma z tym problemu. Takie działania są zalecane, by utrzymać funkcjonalność i bezpieczeństwo strony internetowej, a także jej zgodność np. z wytycznymi Google. W ramach obsługi możemy również dokonywać takich zmian na państwa stronie.

Używanie urządzeń mobilnych do przeglądania internetu, zakupów, poszukiwania informacji, jest obecnie standardem. Dlatego też podczas projektowania stron internetowych używamy technologii RWD. Powstałe strony są responsywne, czyli przystosowują się do rozdzielczości ekranu. W ten sposób można z nich bez przeszkód korzystać za pośrednictwem telefonu, tabletu, komputera stacjonarnego czy laptopa.

Oczywiście! Samo posiadanie strony internetowej nie oznacza, że będzie ona widoczna w sieci wyszukiwań. Konieczne jest więc prowadzenie tak zwanych działań SEO, które zresztą także świadczymy dla naszych klientów.

Wszystkie wykonane przez nas strony internetowe uwzględniają wytyczne Google, dzięki czemu są one przyjazne dla przeszukujących sieć robotów wyszukiwarki. Na etapie projektowania służymy również radą i pomocą, jeśli chodzi o budowę struktury strony, aby pozycjonowanie było jak najskuteczniejsze.

Przepraszamy, ale nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na tak zadane pytanie. Każda realizacja jest wyceniania indywidualnie. W zależności od potrzeb i wymagań klienta, skomplikowania projektu, czasu jego realizacji. Rząd wielkości może bardzo się różnić, więc zachęcamy do kontaktu z nami, przedstawiania oczekiwań co do strony, omówienia jej struktury. Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu stron i sklepów, a także ich pozycjonowaniu. Jesteśmy dumni z jakości naszej pracy i chętnie podejmiemy z Państwem współpracę.