Współpraca strategiczna Agencji Range i Fundacji Ekologicznej Pszczoła Musi Być

Spis treści

Pszczoła Musi być - na kwiatku
Czy wiesz, że Co trzecią łyżkę jedzenia zawdzięczamy pszczołom?

Z wielką radością informujemy, że Agencja Range nawiązała współpracę z „Fundacją Pszczoła Musi Być”

Celem, jaki stawia przed sobą Fundacja, jest szeroko rozumiana ochrona pszczół i innych zapylaczy oraz odbudowywanie ich populacji. Środkiem do realizacji celu jest między innymi zakładanie pasiek, odbudowa rodzin pszczelich, wsparcie dla pszczelarzy oraz edukacja społeczeństwa i współpraca z biznesem.

Wszyscy dobrze wiemy, że zapylacze, szczególnie pszczoły miodne, mogą być bez przesady uznane za jeden z fundamentów życia na Ziemi. To właśnie one odpowiadają za to, że rośliny mogą rozmnażać się i owocować. Te zaś stanową filar łańcucha pokarmowego, od którego zależą niezliczone istoty żywe. W tym my, ludzie, których działanie jakże często prowadzi do degradacji ekosystemu.

Fundacja Pszczoła Musi Być widzi te zagrożenia i czynnie uczestniczy w ratowaniu środowiska naturalnego. Do wspólnego działania zachęca przedstawicieli biznesu. Firmy i przedsiębiorstwa świadome sytuacji, w jakiej znalazła się nasza planeta. Ale też zdające sobie sprawę, że to właśnie firmy dysponują środkami, które choć trochę mogą zmienić ten stan. Ochrona życia naturalnego, ochrona pszczół, to nasza odpowiedzialność przed przyszłymi pokoleniami. Zrównoważony rozwój, gospodarka zapewniająca dobrostan nie tylko nam, ale też naszym dzieciom i wnukom, jest społecznym obowiązkiem.

 

Jak jest rola agencji Range w projekcie Pszczoła Musi Być?

Agencja Range jest odpowiedzialna za dwa aspekty. Po pierwsze wspieramy fundację w zakresie jej wizerunku i obecności w internecie.

Drugim zadaniem, które do nas będzie należeć jest wsparcie marketingowe firm, które postanowiły zaangażować się w misję Fundacji i przystąpić do programu adopcji uli. Wspierać będziemy takie firmy na poziomie kreatywno-marketingowym. 

Przygotujemy materiały, które darczyńca będzie mógł wykorzystać na swojej stronie, social mediach, czy innych materiałach promocyjnych. Bardzo chętnie zajmiemy się też nagłaśnianiem faktu wsparcia firm dla Fundacji, bo uważamy że warto wspierać pożyteczne akcje.
Z doświadczenia wiemy, że media chętnie dzielą się takimi akcjami 🙂

Jak może wyglądać nasza współpraca?

 Jako firma odpowiedzialna społecznie wspieracie Fundację jako darczyńca. Dzięki temu może ona realizować swoje statutowe cele, prowadzić kampanie edukacyjne, budować nowe pasieki. Te pasieki mogą stanąć na terenie Waszej firmy (jeżeli jest to bezpieczne dla pszczół), lub innym, uzgodnionym. Uczestniczycie w życiu pszczelej rodziny, otrzymując od Fundacji relacje z pasieki. Agencja Range dostarcza Wam pakiety materiałów, które można wykorzystać również na stronie firmy i w mediach społecznościowych. Wzmacniacie wizerunek firmy świadomej, znającej takie pojęcia jak Zero Waste, ślad węglowy, zeroemisyjność, Społeczna Odpowiedzialność Biznesu. Prowadzącej działania proekologiczne w bieżącej działalności biznesowej, ale także używającej swego potencjału i środków, by zaangażować się w szeroko rozumianą ochronę środowiska. 

Współpraca z Agencją Range to dla nas ogromna radość. Połączenie misji naszej fundacji z profesjonalizmem i doświadczeniem Range w zakresie marketingu internetowego to ogromna wartość, która będzie generowana dla firm zainteresowanych naszą akcją. A my będziemy mogli stworzyć jeszcze więcej pszczelich rodzin, dzięki czemu więcej tych pożytecznych istot trafi środowiska.

— Jakub Sobeczek, Członek zarządu Fundacji PszczołaMusiByć

Pszczoła Musi Być! Bez niej może zabraknąć nas...

Ta groźba jest realna. Symboliczny Zegar Zagłady, Doomsday Clock, w tym roku zatrzymał się 100 sekund przed północą. Jednoznacznie wskazuje, że ludzkość wreszcie musi zrozumieć, że nie ma już czasu do zmarnowania. Że każdy z nas musi zacząć działać. My działamy. I was też zapraszamy do udziału w tej szczytnej akcji.

Wspieramy Fundację również prywatnie, jako jej zarząd i pracownicy, którym bliskie są zachowania proekologiczne. Zapraszamy jednocześnie do współpracy inne podmioty, działające przy podobnych projektach, zwłaszcza organizacje Non Profit.

Zachęcamy wszystkich przedstawicieli biznesu do dołączenia do grona darczyńców Fundacji Pszczoła Musi Być. Wiecie, co pszczoły robią dla nas. Zapytajcie teraz, co wy możecie zrobić dla pszczół.

Hubert Wołoszyn

Hubert Wołoszyn

Content Manager
Urodzony i wychowany w poprzednim tysiącleciu, pamięta więc świat bez Internetu, za którym czasem wzdycha z nostalgią. Pracował w różnych branżach, od Analizy finansowej po Zakładanie zieleni. Od kilkunastu lat zajmuje się zabawą słowami, a od kilku współpracuje z Webrange. Wolny czas najchętniej spędza w ogrodzie, majsterkując, czytając książki lub oglądając seriale.
Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
(5,00 / 5)
Ocenianie…
Napisz
Nie lubisz pisać?
Dzwoń!
Marcin Caban

New Business Manager
marcin.caban@range.pl
poniedziałek — piątek w godz. 9 — 17

Napisz
Odpowiadamy w ciągu 24 godzin.
ikonka

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Wypełniając formularz akceptujesz Politykę Prywatności, która wyjaśnia w jaki sposób zbieramy i przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Sukces w branży farmaceutycznej zależy nie tylko od jakości oferowanych produktów, ale także odpowiedniej strategii marketingowej. Planując działania promocyjne, należy wziąć pod uwagę otoczenie prawne, ponieważ obowiązujące regulacje oraz Kodeks Dobrych Praktyk Marketingowych ograniczają liczbę dostępnych narzędzi i kanałów komunikacji. W dzisiejszym artykule przedstawimy, jakie są uwarunkowania prawne działań marketingowych w branży farmaceutycznej […]
Audyty SEO stron internetowych to bardzo korzystne i pomocne procesy. To dzięki nim wiemy wszystko o stanie naszej strony internetowej oraz możemy na podstawie tych informacji ją pozycjonować. Ogólnie istnieją jednak dwa typy audytu — agencyjne wykonywane przez specjalistów i audyty automatyczne — darmowe, które możemy wykonywać samodzielnie w sieci. Wiele osób nie […]
Zlecenie pozycjonowania naszej strony internetowej agencji SEO jest początkiem długiego procesu. Bardzo często jednak choć nie znamy się na kwestiach związanych z pozycjonowaniem, chcemy wspomóc działania agencji i pomóc jej promować naszą witrynę w Google. Czy jest to w ogóle możliwe? W wielu przypadkach zdecydowanie tak. Ogólnie istnieje też sporo możliwości, o których […]