1200 złotych na reklamę w Google Ads z Agencją Range!

Spis treści

1200 złotych na reklamę w Google Ads z Agencją Range!
Jak to możliwe?
Od 1. lutego Google uruchomiło program promocyjny. W jego ramach nowi reklamodawcy mogą otrzymać kupony na kampanie reklamowe, o wartości aż do 1200 złotych!

Na czym polega promocja kuponów Google?

Z Agencją Range możecie w pełni wykorzystać promocyjny bonus od Google i zaoszczędzić nawet 1200 złotych.

Jak otrzymać kupon Google na 1200 złotych?

To naprawdę proste, bo z kuponów Google korzystać można już od bardzo dawna, co pozwala na obniżenie kosztów reklam płatnych PPC. Jednak promocja, jaką Google uruchomiło w lutym 2022 jest wyjątkowo atrakcyjna.

Na największą uwagę zasługuje podniesienie kwoty kuponu do 1200 złotych. To już budżet, wobec którego ciężko przejść obojętnie. Dodajemy, że jest on dostępny wyłącznie wtedy, gdy konto menedżera jest Partnerem lub Partnerem Premium. Tak właśnie jest w przypadku Agencji Range. To wyraz zaufania ze strony Google do firm, które uzyskują wyjątkowo wysokie wyniki przy prowadzeniu kampanii Google Ads, a wiedza specjalistów potwierdzona jest stosownymi certyfikatami Google.

Aby uzyskać kupon Google na 1200 złotych należy wcześniej wydać analogiczną kwotę na reklamy Google Ads. Ale – to kolejna nowość w promocji – jest na to aż 60 dni, a nie 30, jak poprzednio. Otwiera to więc nowe możliwości również przed mniejszymi firmami, nie dysponującymi wysokimi budżetami miesięcznymi. Wydanie mniejszej kwoty oznacza też, jak zwykle w przypadku kuponów Google, mniejszy bonus promocyjny.

Jest o co walczyć.
1200 złotych.
60 dni.

Postaw na Agencję Range,
by uzyskać 1200 złotych na reklamę Google Ads.

Nasz status Partenera Google: https://www.google.com/partners/agency?id=5986492444

Oferta wyłącznie dla wybranych
– posiadających status Partnera lub Premium Partnera Google.

Range

Range

Agencja marketingowa
Kreatywne Myśli, Analityczne Ruchy.
Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
(5,00 / 5)
Ocenianie…
Napisz
Nie lubisz pisać?
Dzwoń!
Marcin Caban

New Business Manager
marcin.caban@range.pl
poniedziałek — piątek w godz. 9 — 17

Napisz
Odpowiadamy w ciągu 24 godzin.
ikonka

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Wypełniając formularz akceptujesz Politykę Prywatności, która wyjaśnia w jaki sposób zbieramy i przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Klienci są różni. Mnóstwo z nich będzie zadowolonych z usług, ale mogą znaleźć się tacy, u których nie do końca oczekiwania spotkały się z rzeczywistością. Zasada jest prosta: wszystko było poprawnie? Wystarczy przemilczeć. Coś poszło nie tak? Negatywne opinie sypią się z rękawa. Nie jest to oczywiście zasada, której warto przestrzegać, jednak statystyki mówią, że […]
Jeszcze do niedawna Klienci i Partnerzy znali nas jako Webrange. Obecnie jesteśmy RANGE – nazwa, chociaż podobna, to jednak dużo więcej znaczy i lepiej nas opisuje. Zapraszamy na krótką podróż po rebrandingu, gdzie opowiemy Wam co, jak i dlaczego zrobiliśmy. 3… Rok 2008 przyniósł ze sobą kilka kamieni milowych. Barack Obama został prezydentem USA, przez świat […]
Pozycjonowanie to ogół działań, które wpływają na widoczność strony w wynikach organicznych wyszukiwarki Google i pozyskanie ruchu na nią z tego właśnie źródła. Pozycjonowanie można podzielić na działania on-site, czyli prowadzone bezpośrednio na witrynie, oraz off-site, które prowadzone są poza naszą witryną. W obu przypadkach ważny element strategii SEO stanowią tzw. anchory. Używane […]