1200 złotych na reklamę w Google Ads z Agencją Range!

Spis treści

1200 złotych na reklamę w Google Ads z Agencją Range!
Jak to możliwe?
Od 1. lutego Google uruchomiło program promocyjny. W jego ramach nowi reklamodawcy mogą otrzymać kupony na kampanie reklamowe, o wartości aż do 1200 złotych!

Na czym polega promocja kuponów Google?

Z Agencją Range możecie w pełni wykorzystać promocyjny bonus od Google i zaoszczędzić nawet 1200 złotych.

Jak otrzymać kupon Google na 1200 złotych?

To naprawdę proste, bo z kuponów Google korzystać można już od bardzo dawna, co pozwala na obniżenie kosztów reklam płatnych PPC. Jednak promocja, jaką Google uruchomiło w lutym 2022 jest wyjątkowo atrakcyjna.

Na największą uwagę zasługuje podniesienie kwoty kuponu do 1200 złotych. To już budżet, wobec którego ciężko przejść obojętnie. Dodajemy, że jest on dostępny wyłącznie wtedy, gdy konto menedżera jest Partnerem lub Partnerem Premium. Tak właśnie jest w przypadku Agencji Range. To wyraz zaufania ze strony Google do firm, które uzyskują wyjątkowo wysokie wyniki przy prowadzeniu kampanii Google Ads, a wiedza specjalistów potwierdzona jest stosownymi certyfikatami Google.

Aby uzyskać kupon Google na 1200 złotych należy wcześniej wydać analogiczną kwotę na reklamy Google Ads. Ale – to kolejna nowość w promocji – jest na to aż 60 dni, a nie 30, jak poprzednio. Otwiera to więc nowe możliwości również przed mniejszymi firmami, nie dysponującymi wysokimi budżetami miesięcznymi. Wydanie mniejszej kwoty oznacza też, jak zwykle w przypadku kuponów Google, mniejszy bonus promocyjny.

Jest o co walczyć.
1200 złotych.
60 dni.

Postaw na Agencję Range,
by uzyskać 1200 złotych na reklamę Google Ads.

Nasz status Partenera Google: https://www.google.com/partners/agency?id=5986492444

Oferta wyłącznie dla wybranych
– posiadających status Partnera lub Premium Partnera Google.

Range

Range

Agencja marketingowa
Kreatywne Myśli, Analityczne Ruchy.
Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
(5,00 / 5)
Ocenianie…
Napisz
Nie lubisz pisać?
Dzwoń!
Tomasz Krawczyk

Sales Manager
tomasz.krawczyk@range.pl
poniedziałek — piątek w godz. 9 — 17

Napisz
Odpowiadamy w ciągu 24 godzin.
ikonka

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Wypełniając formularz akceptujesz Politykę Prywatności, która wyjaśnia w jaki sposób zbieramy i przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Prawnicy to grupa zawodowa objęta zakazem reklamy. Przyczyną tego jest przekonanie, że najwłaściwszą reklamą dla zawodu zaufania publicznego winna być staranność jego wykonywania, nie zaś korzystanie z komercyjnych sposobów dotarcia do osób, które nie wyraziły jednoznacznego zainteresowania ofertą. Nie sposób się nie zgodzić z twierdzeniem, że rzetelność prawnika jest jego najlepszą reklamą. Jednak […]
Rozpisanie przetargu na działania marketingowe w Internecie wydaje się raczej proste – formułujemy swoje oczekiwania, publikujemy je w odpowiednim miejscu, czekamy na oferty i wybieramy najlepszą. Jeżeli jednak choć raz rzeczywiście zajmowałeś się stworzeniem zamówienia publicznego, to wiesz, że sprawa jest znacznie bardziej skomplikowana. Otrzymujesz mnóstwo ofert kompletnie rozmijających się z twoim budżetem […]
Ogłoszenie o zapytaniu ofertowym na realizację: Doradztwo w opracowaniu Mapy Drogowej, tj. planu transformacji firmy w kierunku Przemysłu 4.0 dla WEBRANGE Sp. z o.o. w ramach aplikowania o dofinansowanie vouchera w  ramach projektu „Popytowy System Innowacji – rozwój MŚP w regionie świętokrzyskim poprzez profesjonalne usługi doradcze” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Świętokrzyskiego na […]