Agencja Range otrzymuje prestiżowy statusu Pracodawcy DIMAQ

Jesteśmy dumni ze zrobienia kolejnego kroku na ścieżce rozwoju Agencji. Jest to uzyskanie statusu Pracodawcy DIMAQ, potwierdzającego kompetencje naszego zespołu, za którymi idzie wysoka jakość usług, jakie świadczymy Klientom i Partnerom.

Co to jest DIMAQ?

DIMAQ, czyli Digital Marketing Qualification, jest międzynarodowym standardem kwalifikacji marketingu cyfrowego. Certyfikacja obejmuje 12 dziedzin marketingu cyfrowego i jest potwierdzeniem kompleksowej wiedzy z tych obszarów. Certyfikat jest rozpoznawalny i uznany przez całą branżę digital.
Szczegółowe informacje na temat programu i procesu certyfikacji można znaleźć na stronie DIMAQ.

Range wśród Pracodawców DIMAQ

Przystąpienie do programu potwierdza naszym Partnerom i Klientom, że do pracy nad ich projektami zatrudniamy i kształcimy najlepszych specjalistów. Znają i wykorzystują oni standardy i procesy, których efektywność jest znana i potwierdzona przez branżę digital.

Zależy nam, by nasi pracownicy rozwijali się, podnosili kompetencje, poszerzali swoją wiedzę. Chcemy także, by kompleksowo rozumieli marketing i potrafili spojrzeć na działania, jakie nasza agencja oferuje swoim Klientom, zarówno rozumiejąc ich całość, jak i potrafiąc dobrze określić swoje miejsce i funkcje w procesie. Wiedza, jaką trzeba przyswoić, żeby zdobyć Certyfikację DIMAQ, pozwala na takie rozumienie działań marketingowych – mówi Radosław Bednarz, COO Range.

 

Dołączenie do grona pracodawców DIMAQ było więc oczywistym krokiem w naszej strategii rozwojowej. Wierzymy, że wniesie to lepszą jakość pracy, a także zadziała motywująco na nasz Zespół.

Range

Range

Agencja marketingowa
Kreatywne Myśli, Analityczne Ruchy.
Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
(5,00 / 5)
Ocenianie…
Napisz
Nie lubisz pisać?
Dzwoń!
Marcin Caban

New Business Manager
marcin.caban@range.pl
poniedziałek — piątek w godz. 9 — 17

Napisz
Odpowiadamy w ciągu 24 godzin.
ikonka

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Wypełniając formularz akceptujesz Politykę Prywatności, która wyjaśnia w jaki sposób zbieramy i przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Rozpisanie przetargu na działania marketingowe w Internecie wydaje się raczej proste – formułujemy swoje oczekiwania, publikujemy je w odpowiednim miejscu, czekamy na oferty i wybieramy najlepszą. Jeżeli jednak choć raz rzeczywiście zajmowałeś się stworzeniem zamówienia publicznego, to wiesz, że sprawa jest znacznie bardziej skomplikowana. Otrzymujesz mnóstwo ofert kompletnie rozmijających się z twoim budżetem […]
Reklamowanie placówek weterynaryjnych to temat będący przedmiotem sporów i dyskusji. Podobnie jak prawnicy, tak i lekarze weterynarii należą do grupy zawodów zaufania publicznego, a „pieczę” nad nimi sprawują odpowiednie samorządy zawodowe, odpowiedzialne za ustalenie zasad wykonywania zawodu. W niniejszym artykule przedstawimy aktualny stan prawny dotyczący marketingu placówek weterynaryjnych oraz podpowiemy, jak w sposób, […]
Audyty SEO stron internetowych to bardzo korzystne i pomocne procesy. To dzięki nim wiemy wszystko o stanie naszej strony internetowej oraz możemy na podstawie tych informacji ją pozycjonować. Ogólnie istnieją jednak dwa typy audytu — agencyjne wykonywane przez specjalistów i audyty automatyczne — darmowe, które możemy wykonywać samodzielnie w sieci. Wiele osób nie […]