Agencja Range – zaufanie do Google Partner

Wybierając agencję marketingową do współpracy cenicie nie tylko dobre wrażenie podczas rozmowy, przedstawiane plany i strategie czy zapewnienia o doświadczeniu i skuteczności. Chcecie też potwierdzenia jakości oferowanych usług. Potwierdzamy więc:

Mamy status Google Partner...

Uczestniczyć w programach reklamowych Google Ads może w zasadzie każdy. Ale dla tych, którzy faktycznie dysponują wysoką wiedzą i umiejętnościami, otwarta jest droga do uzyskania statusu Google Partner.

Marketing internetowy ma duże możliwości, jednak aby sprawnie się poruszać w tym świecie trzeba ciągle pracować nad sobą i jakością swoich usług. Tak, by móc świadczyć Klientom jak najwyższy poziom obsługi, co oczywiście przekłada się również na skuteczność kampanii i możliwość uzyskania wyższej stopy zwrotu z inwestycji.

Aby zostać uznanym za partnera Google należy wykazać się w trzech obszarach. Są to:

Agencja Range uzyskała potwierdzenie spełnienia tych wymagań i została uznana za oficjalnego Partnera Google.

… i jesteśmy dobrym partnerem w interesach

Status Google Partner jest nie tylko wyróżnikiem dla agencji marketingowej.

Jest też zapewnieniem dla naszych Partnerów Biznesowych, że warto nam zaufać i powierzyć w swoje ręce prowadzenie Google Ads i innych kampanii reklamowych PPC, pozycjonowania, Social Media. Słowem, wszelkich działań z zakresu marketingu internetowego, w których specjalizuje się nasza agencja.

My jesteśmy Partnerem Google.

Was zapraszamy, abyście zostali Partnerem Range.

Z obu wyróżnień będziemy równie dumni.

Sprawdź nasz status Google Partner na oficjalnej stronie:
https://www.google.com/partners/agency?id=5986492444

Napisz
Nie lubisz pisać?
Dzwoń!
Marcin Caban

New Business Manager
marcin.caban@range.pl
poniedziałek — piątek w godz. 9 — 17

Napisz
Odpowiadamy w ciągu 24 godzin.
ikonka

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Wypełniając formularz akceptujesz Politykę Prywatności, która wyjaśnia w jaki sposób zbieramy i przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Range

Range

Agencja marketingowa
Kreatywne Myśli, Analityczne Ruchy.
Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
(5,00 / 5)
Ocenianie…
Napisz
Nie lubisz pisać?
Dzwoń!
Marcin Caban

New Business Manager
marcin.caban@range.pl
poniedziałek — piątek w godz. 9 — 17

Napisz
Odpowiadamy w ciągu 24 godzin.
ikonka

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Wypełniając formularz akceptujesz Politykę Prywatności, która wyjaśnia w jaki sposób zbieramy i przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Ogłoszenie o zapytaniu ofertowym na realizację: Doradztwo w opracowaniu Mapy Drogowej, tj. planu transformacji firmy w kierunku Przemysłu 4.0 dla WEBRANGE Sp. z o.o. w ramach aplikowania o dofinansowanie vouchera w  ramach projektu „Popytowy System Innowacji – rozwój MŚP w regionie świętokrzyskim poprzez profesjonalne usługi doradcze” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Świętokrzyskiego na […]
Jak rozkładają się kliknięcia użytkowników na pierwszej stronie wyników wyszukiwania? Jaki procent kliknięć przypada na daną stronę ze względu na jej pozycje?. O ile więcej uwagi użytkownik poświęca pierwszej stronie rezultatów w porównaniu ze stroną drugą? Jak często użytkownicy klikają na pozycję poniżej płatnych wyników wyszukiwania?
Linkowanie wewnętrzne jest bardzo istotnym, choć zdarza się, że niedocenianym elementem strategii pozycjonowania. Linki wewnętrzne wpływają na pozycję fraz kluczowych – są bowiem jednym z czynników rankingowych Google.  Z artykułu dowiesz się czym, są linki wewnętrzne, gdzie możesz umieścić je na Swojej stronie internetowej i jak poprawnie wdrażać linkowanie wewnętrzne. Linki wewnętrzne i […]