Agencja Range – zaufanie do Google Partner

Wybierając agencję marketingową do współpracy cenicie nie tylko dobre wrażenie podczas rozmowy, przedstawiane plany i strategie czy zapewnienia o doświadczeniu i skuteczności. Chcecie też potwierdzenia jakości oferowanych usług. Potwierdzamy więc:

Mamy status Google Partner...

Uczestniczyć w programach reklamowych Google Ads może w zasadzie każdy. Ale dla tych, którzy faktycznie dysponują wysoką wiedzą i umiejętnościami, otwarta jest droga do uzyskania statusu Google Partner.

Marketing internetowy ma duże możliwości, jednak aby sprawnie się poruszać w tym świecie trzeba ciągle pracować nad sobą i jakością swoich usług. Tak, by móc świadczyć Klientom jak najwyższy poziom obsługi, co oczywiście przekłada się również na skuteczność kampanii i możliwość uzyskania wyższej stopy zwrotu z inwestycji.

Aby zostać uznanym za partnera Google należy wykazać się w trzech obszarach. Są to:

Agencja Range uzyskała potwierdzenie spełnienia tych wymagań i została uznana za oficjalnego Partnera Google.

… i jesteśmy dobrym partnerem w interesach

Status Google Partner jest nie tylko wyróżnikiem dla agencji marketingowej.

Jest też zapewnieniem dla naszych Partnerów Biznesowych, że warto nam zaufać i powierzyć w swoje ręce prowadzenie Google Ads i innych kampanii reklamowych PPC, pozycjonowania, Social Media. Słowem, wszelkich działań z zakresu marketingu internetowego, w których specjalizuje się nasza agencja.

My jesteśmy Partnerem Google.

Was zapraszamy, abyście zostali Partnerem Range.

Z obu wyróżnień będziemy równie dumni.

Sprawdź nasz status Google Partner na oficjalnej stronie:
https://www.google.com/partners/agency?id=5986492444

Napisz
Nie lubisz pisać?
Dzwoń!
Tomasz Krawczyk

Sales Manager
tomasz.krawczyk@range.pl
poniedziałek — piątek w godz. 9 — 17

Napisz
Odpowiadamy w ciągu 24 godzin.
ikonka

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Wypełniając formularz akceptujesz Politykę Prywatności, która wyjaśnia w jaki sposób zbieramy i przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Range

Range

Agencja marketingowa
Kreatywne Myśli, Analityczne Ruchy.
Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
(5,00 / 5)
Ocenianie…
Napisz
Nie lubisz pisać?
Dzwoń!
Tomasz Krawczyk

Sales Manager
tomasz.krawczyk@range.pl
poniedziałek — piątek w godz. 9 — 17

Napisz
Odpowiadamy w ciągu 24 godzin.
ikonka

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Wypełniając formularz akceptujesz Politykę Prywatności, która wyjaśnia w jaki sposób zbieramy i przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Audyty SEO stron internetowych to bardzo korzystne i pomocne procesy. To dzięki nim wiemy wszystko o stanie naszej strony internetowej oraz możemy na podstawie tych informacji ją pozycjonować. Ogólnie istnieją jednak dwa typy audytu — agencyjne wykonywane przez specjalistów i audyty automatyczne — darmowe, które możemy wykonywać samodzielnie w sieci. Wiele osób nie […]
1200 złotych na reklamę w Google Ads z Agencją Range! Jak to możliwe? Od 1. lutego Google uruchomiło program promocyjny. W jego ramach nowi reklamodawcy mogą otrzymać kupony na kampanie reklamowe, o wartości aż do 1200 złotych! Na czym polega promocja kuponów Google? Dodatkowe do 1200 złotych przeznaczone jest dla dla kwalifikujących się […]
Reklamowanie placówek weterynaryjnych to temat będący przedmiotem sporów i dyskusji. Podobnie jak prawnicy, tak i lekarze weterynarii należą do grupy zawodów zaufania publicznego, a „pieczę” nad nimi sprawują odpowiednie samorządy zawodowe, odpowiedzialne za ustalenie zasad wykonywania zawodu. W niniejszym artykule przedstawimy aktualny stan prawny dotyczący marketingu placówek weterynaryjnych oraz podpowiemy, jak w sposób, […]